Povezane vesti

Brnabić: Funkcija mi nije važna, ostaću uz Vučića i SNS

Brnabić: Funkcija mi nije važna, ostaću uz Vučića i SNS

N1 Info 12.06.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da opozicija okupljena oko ideje bojkota izbora ne razume da legitimitet izborima daju građani, a ne stranke i političari. "Građani se opredeljuju na osnovu ideja i programa, a oni koji propagiraju bojkot nisu… »
Brnabić: Ostajem uz Vučića i SNS, funkcija mi nije važna

Brnabić: Ostajem uz Vučića i SNS, funkcija mi nije važna

Večernje novosti 12.06.2020
Opozicija koja bojkotuje izbore ne razume da legitimnost izborima daju građani, a ne stranke ili političari. Opozicija koja bojkotuje izbore ne razume da legitimnost izborima daju građani, a ne stranke ili političari, izjavila je premijerka Srbije Ana… »
Brnabić: Ostaću uz Vučića i SNS, funkcija mi nije važna

Brnabić: Ostaću uz Vučića i SNS, funkcija mi nije važna

Nova 12.06.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da opozicija okupljena oko ideje bojkota izbora ne razume da legitimitet izborima daju građani, a ne stranke i političari. “Građani se opredeljuju na osnovu ideja i programa, a oni koji propagiraju bojkot… »
Brnabić: Legitimitet izborima daju građani, više lista 21. juna nego 2012. ili 2014. godine

Brnabić: Legitimitet izborima daju građani, više lista 21. juna nego 2012. ili 2014. godine

Danas 12.06.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da opozicija okupljena oko ideje bojkota izbora ne razume da legitimitet izborima daju grdajani, a ne stranke i političari. „Građani se opredeljuju na osnovu ideja i programa, a oni koji propagiraju bojkot… »

Vesti dana »