Povezane vesti

Savići uživo ispitivali predstavnika Ministarstva: "Ovo je igranje sa životom deteta, sa dušama"

Savići uživo ispitivali predstavnika Ministarstva: "Ovo je igranje sa životom deteta, sa dušama"

Telegraf 12.06.2020
Roditelji su najavili da će se boriti za ćerku i da će podneti tužbe i protiv Centra, Pokrajinskog sekretarijata za socijalnu politiku, kao i protiv nadležnog ministarstva. Borisav i Biljana Savić kojima je Centar za socijalni rad u Subotici dao da… »
Usvojitelji savići uživo u jutarnjem: Samo što je pošla u vrtić, zvoni mi telefon! Zovu iz socijalnog da nam uzmu dete?!

Usvojitelji savići uživo u jutarnjem: Samo što je pošla u vrtić, zvoni mi telefon! Zovu iz socijalnog da nam uzmu dete?!

Kurir 12.06.2020
BEOGRAD/SUBOTICA - Borislav i Biljana Savić, bračni par kojem je usvojena devojčica oduzeta zbog proceduralne greške subotičkog Centra za socijalni rad, gostovali su jutros uživo u jutarnjem programu TV Prva. Oni su se našli u šokantnoj situaciji… »
Smenjena direktorka socijalnog Centra zbog slučaja usvajanja

Smenjena direktorka socijalnog Centra zbog slučaja usvajanja

Nova 12.06.2020
Ministar za rad Zoran Ðorđević naložio je danas nadležnom Pokrajinskom sekretarijatu da hitno donese odluku o smeni direktora Centra za socijalni rad u Subotici, zbog propusta u slučaju usvojenja trogodišnje devojčice. “Ja sam danas naložio dve… »
Savići: Ovo je igranje životom deteta i njenom dušom

Savići: Ovo je igranje životom deteta i njenom dušom

Nova 12.06.2020
Borisav i Biljana Savić kojima je Centar za socijalni rad u Subotici, prvo dozvolio da usvoje dete, a onda zbog proceduralne greške oduzeo, jutros su na TV Prva susreli oči u oči sa predstavnikom Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i… »
Predstavnik Ministarstva usvojiteljima: Što se grbo rodi, vreme ne ispravi

Predstavnik Ministarstva usvojiteljima: Što se grbo rodi, vreme ne ispravi

N1 Info 12.06.2020
Borisav i Biljana Savić kojima je Centar za socijalni rad u Subotici, prvo dozvolio da usvoje dete, a onda zbog proceduralne greške oduzeo, sreli su se na TV Prva sa predstavnikom Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja… »
Savići iz Subotice: Pretili su nam policijom kad su nam oduzeli dete, Ministarstvo: Nije greška, već ozbiljna nezakonitost

Savići iz Subotice: Pretili su nam policijom kad su nam oduzeli dete, Ministarstvo: Nije greška, već ozbiljna nezakonitost

Blic 12.06.2020
Borislav i Biljana Savić, kojima zbog proceduralne greške Centra za socijalni rad iz Subotice oduzeo dete, rekli su danas gostujući u Jutarnjem programu "TV Prva" da su radnici centra, nakon što su njih dvoje prošli ceo proces neophodan za usvajanje… »

Vesti dana »