Povezane vesti
Pesimističan završetak trgovačke nedelje na BELEKS-u
Dnevnik 12.06.2020
BEOGRAD: Poslednji trgovački dan u nedelji na Beogradskoj berzi obeležila je malodušna aktivnost investitora i slabljenje berzanskih indeksa. Ukupan promet na trgovanju iznosio je samo 4,7 miliona dinara (40 hiljada evra). Indeks BELEKS15 je pao za… »
Evro u ponedeljak 117,58 dinara
Beta 12.06.2020
Dinar će u ponedeljak, 15. juna neznatno promeniti vrednost prema evru i zvanični srednji kurs biće 117,5860 dinara za jedan evro, objavila je Narodna banka Srbije. Zvanični srednji kurs danas i za vikend je 117,5972 dinara za evro. U odnosu na evro… »
Dinar usidren, kurs 117,5972
RTV 12.06.2020
BEOGRAD - Zvanični srednji kurs dinara prema evru iznosiće danas 117,5972 dinara za evro, što je neznatna promena u odnosu na juče,objavila je Narodna banka Srbije. Dinar će prema evru vredeti isto kao pre mesec dana i kao na početku godine, a na… »
Vesti dana »
Autobus gradskog prevoza u Beogradu sinoć učestvovao u lančanom sudaru nakon što je vozaču pozlilo
Beta pre 32 minutajoš 26 povezanih
Đedović Handanović: MOL veruje u pozitivan ishod pregovora o NIS-u
Serbian News Media pre 52 minutajoš 20 povezanih
Nakon tmurnog jutra, danas postepena stabilizacija vremena, do 25 stepeni
N1 Info pre 3 satajoš 17 povezanih
Mediji: Pojačane kontrole putnika pri ulasku iz Crne Gore u Srbiju, bez zvaničnog objašnjenja
Beta pre 47 minutajoš 10 povezanih




