Povezane vesti

Angola i Partizan - Nije kraj?

Angola i Partizan - Nije kraj?

Sportske.net 12.06.2020
Danas su mnogi preneli informaciju da je Angolina poruka na Instagramu zapravo oproštaj od Partizana. Da li je tako? Brajan Angola se danas oglasio na Instagramu, što su mnogi protumačili kao njegov odlazak iz Partizana. "Moja druga godina kao… »
Partizan ostao bez četvrtog stranca: Brajan Angola se oprostio od crno-belih (foto)

Partizan ostao bez četvrtog stranca: Brajan Angola se oprostio od crno-belih (foto)

Hot sport 12.06.2020
Kolumbijski košarkaš Brajan Angola završio je epizodu u Partizanu. On je četvrti stranac koji je prekinuo saradnju sa beogradskim crno-belima posle pandemije korona virusa, a to je obelodanio na Instagramu. – Moja druga godina kao profesionalca se… »
Odigrao samo dva meča: Angola napustio Partizan

Odigrao samo dva meča: Angola napustio Partizan

N1 Info 12.06.2020
Kolumbijski košarkaš Brajan Angola i zvanično je napustio ekipu Partizana. "Nije završetak sezone kakav sam priželjkivao, ali tako je hteo Bog. Hvala mojim trenerima, navijačima za sjajnu godinu. Počeo sam u lepo mestu kao što je Ostende, a… »
Angola se, iz Kolumbije, oprostio od Partizana: Mislio da će biti drugačije, ali bog je imao svoj plan

Angola se, iz Kolumbije, oprostio od Partizana: Mislio da će biti drugačije, ali bog je imao svoj plan

Večernje novosti 12.06.2020
Kolumbijac je u ugovoru imao opciju produžetka saradnje sa crno-belim timom. Partizan se rastao i sa četvrtim strancem. Brajan Angola nije više igrač crno-belog tima i on se od beogradskog kluba oprostio iz rodne Kolumbije, gde je otišao na početku… »

Vesti dana »