Povezane vesti

Đorđević naložio smenu direktora Centra za socijalni rad u Subotici

Đorđević naložio smenu direktora Centra za socijalni rad u Subotici

Radio 021 12.06.2020
Ministar za socijalna pitanja Zoran Đorđević naložio je Pokrajinskom sekretarijatu za socijalnu politiku da hitno smeni direktora Centra za socijalni rad u Subotici i da kompletna dokumentacija o slučaju oduzimanja deteta iz porodice usvojitelja… »
Đorđević: Posle niza propusta preuzimamo predmet od Pokrajine

Đorđević: Posle niza propusta preuzimamo predmet od Pokrajine

Dnevnik 12.06.2020
BEOGRAD: Slučaj porodice Savić, koji se odnosi na nezakonito usvojenje male Lenke, koja se trenutno nalazi u hraniteljskoj porodici zbog niza propusta, protoka vremena i neadekvatnog reagovanja nadležnih organa u Pokrajini, Ministarstvo će rešiti u… »
Ministar Đorđević naložio smenu direktora Centra u Subotici, nakon slučaja oduzete devojčice

Ministar Đorđević naložio smenu direktora Centra u Subotici, nakon slučaja oduzete devojčice

Telegraf 12.06.2020
- Ja sam danas naložio dve stvari. Sektor za socijalnu zaštitu i brigu o porodici će tražiti od Pokrajinskog sekretara da hitno donese odluku o smeni direktora Centra za socijalni rad u Subotici i da porkrene odgovornost svih u lancu koji su upravo… »
Đorđević: Učiniću sve da dete bude vraćeno usvojiteljima

Đorđević: Učiniću sve da dete bude vraćeno usvojiteljima

Mondo 12.06.2020
Ministar za rad, zapošljavanje, socijalna i boračka pitanja Zoran Ðorđević poručio je danas da će, ukoliko se ispostavi da je u pitanju proceduralna greška Centra za socijalni rad u Subotici, učiniti sve da se dete vrati porodici Savić. Ministar… »
Đorđević: Učiniću sve da se oduzeto dete vrati porodici Savić

Đorđević: Učiniću sve da se oduzeto dete vrati porodici Savić

Telegraf 12.06.2020
- Ne smemo više da dopustimo da se takve greške ubuduće dešavaju - poručio je ministar za rad, zapošljavanje, socijalna i boračka pitanja. Ministar za rad, zapošljavanje, socijalna i boračka pitanja Zoran Ðorđević poručio je danas da će… »
Čistka pred izbore?! Ministar smenio direktora Centra za socijalni rad u Subotici

Čistka pred izbore?! Ministar smenio direktora Centra za socijalni rad u Subotici

Pravda 12.06.2020
Ministar za rad Zoran Đorđević naložio je smenu direktora Centra za socijalni rad u Subotici, pošto je bračnom paru Savić nedavno oduzeto tek usvojeno dete zbog proceduralne greške. – Ja sam danas naložio dve stvari. Sektor za socijalnu… »
Ministar naložio smenu direktora Centra za socijalni rad u Subotici

Ministar naložio smenu direktora Centra za socijalni rad u Subotici

Prva 12.06.2020
Ministar za rad Zoran Đorđević naložio je smenu direktora Centra za socijalni rad u Subotici. Podsetimo, bračnom paru Savić nedavno je oduzeto tek usvojeno dete zbog proceduralne greške. "Ja sam danas naložio dve stvari. Sektor za socijalnu… »
Naložena smena direktorke Centra za socijalni rad, slučaj oduzimanja deteta iz porodice Savić preuzima Ministarstvo

Naložena smena direktorke Centra za socijalni rad, slučaj oduzimanja deteta iz porodice Savić preuzima Ministarstvo

Subotica.com 12.06.2020
Ministar Đorđević naložio je danas da se hitno donese odluka o smeni direktorke subotičkog Centra za socijalni rad, te da će ceo slučaj oduzimanja deteta iz usvojiteljske porodice Ministarstvo preuzeti na sebe. Ministar za rad, zapošljavanje… »
Ministar smenio direktora Centra za socijalni rad u Subotici

Ministar smenio direktora Centra za socijalni rad u Subotici

Vesti online 12.06.2020
Ministar za rad Zoran Đorđević naložio je smenu direktora Centra za socijalni rad u Subotici. Podsetimo, bračnom paru Savić nedavno je oduzeto tek usvojeno dete zbog proceduralne greške. – Ja sam danas naložio dve stvari. Sektor za socijalnu… »
Ministarstvo za socijalna pitanja preuzima predmet usvajanja devojčice

Ministarstvo za socijalna pitanja preuzima predmet usvajanja devojčice

Novi magazin 12.06.2020
Ministarstvo Srbije za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja će "posle niza propusta" preuzeti od pokrajinske službe slučaj usvajanja devojčice koja je zbog propusta vraćena hraniteljskoj porodici. Navodeći da je bilo "niza propusta… »
Ministar naložio smenu direktora Centra za socijalni rad zbog oduzimanja deteta

Ministar naložio smenu direktora Centra za socijalni rad zbog oduzimanja deteta

Sputnik 12.06.2020
Ministar za rad Zoran Đorđević naložio je nadležnom Pokrajinskom sekretarijatu da hitno donese odluku o smeni direktora Centra za socijalni rad u Subotici, zbog propusta u slučaju usvojenja trogodišnje devojčice. „Ja sam danas naložio dve… »
Đorđević naložio smenu direktora Centra za socijalni rad u Subotici

Đorđević naložio smenu direktora Centra za socijalni rad u Subotici

N1 Info 12.06.2020
Ministar za rad Zoran Ðorđević naložio je nadležnom Pokrajinskom sekretarijatu da hitno donese odluku o smeni direktora Centra za socijalni rad u Subotici, zbog propusta u slučaju usvojenja trogodišnje devojčice. "Ja sam danas naložio dve stvari… »

Vesti dana »