Povezane vesti

Veličković: Prijala mi je pauza, sa mnom se nikad ne zna

Veličković: Prijala mi je pauza, sa mnom se nikad ne zna

Nova 12.06.2020
Novica Veličković, kapiten košarkaša Partizana, izjavio je da još ne zna šta će biti sa njegovim karijerom i da li će sledeće sezone igrati. “Ne znam šta da kažem. Tako je već četiri ili pet godina. Treniram, radim, nikad se ne zna sa mnom… »
Zabrinuo "grobare"! Novica Veličković dao odgovor na pitanje o penziji koje zanima sve navijače partizana!

Zabrinuo "grobare"! Novica Veličković dao odgovor na pitanje o penziji koje zanima sve navijače partizana!

Sportal blic 12.06.2020
Iskusni košarkaš u oktobru puni 34 godine, a i dalje nije siguran da li će predvoditi Trinkijerijevu ekipu naredne sezone. Pred nekoliko poslednjih sezona, imao je dilemu da li da nastavi sa aktvnim igranjem ili je vreme za penziju, pre svega zbog… »
Novica i penzija ne idu u istu rečenicu: Sa mnom se nikad ne zna, radim, treniram i dobro se osećam

Novica i penzija ne idu u istu rečenicu: Sa mnom se nikad ne zna, radim, treniram i dobro se osećam

Mozzart sport 12.06.2020
“Iskreno, dugo nisam video skup igrača gde niko ne gleda sebe, već tim. Siguran sam da će se dobra hemija ponoviti i naredne sezone. E, sad, rezultati... To niko ne može da garantuje“. Imao je Novica Veličković sve predispozicije da napravi… »
Novica i Partizan? Opet isto: Sa mnom se nikad ne zna

Novica i Partizan? Opet isto: Sa mnom se nikad ne zna

Mondo 12.06.2020
Kapiten i zaštitni znak crno-belih i dalje ne zna da li će nastaviti da igra. Kapiten i zaštitni znak crno-belih i dalje ne zna da li će nastaviti da igra Novica Veličković u oktobru puni 34 godine, ali ima mnogo više iskustva nego što godine… »

Vesti dana »