Povezane vesti

Bratoubica iz Niša priznao zločin: Namamio Slavoljuba, pa ga krvnički ubio zbog imovine

Bratoubica iz Niša priznao zločin: Namamio Slavoljuba, pa ga krvnički ubio zbog imovine

Telegraf 12.06.2020
Slavoljub je usmrćen 27. decembra prošle godine na niškom izletištu Kamenički Vis gde su braća otišla da bi se raspravila. Nišlija V. D. (33) uhapšen je zbog sumnje da je nožem i kamenom ubio brata od strica Slavoljuba Dinića (51) a zatim… »
"Ti si ubio mog Sašu, samo si ga ti mrzeo!" Majka slutila da je brat digao ruku na brata zbog kuće

"Ti si ubio mog Sašu, samo si ga ti mrzeo!" Majka slutila da je brat digao ruku na brata zbog kuće

Telegraf 12.06.2020
"Zovem ga, on mi kaže: Našao sam ga. Pitam: Je li živ? On kaže: Nije, bako, ne mogu da ti pričam šta sam našao." Obdukcijom je ustanovljeno da je dva puta uboden nožem u vrat i da mu je glava smrskana – priseća se Ljubinka detalja zločina. - U… »
Uhapšen Nišlija zbog sumnje da je ubio muškarca, čije je telo nakon toga zapalio

Uhapšen Nišlija zbog sumnje da je ubio muškarca, čije je telo nakon toga zapalio

Niške vesti 12.06.2020
Kako poručuju iz policije njemu se na teret stavlja postojanje osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo. „Sumnja se da je on 27. decembra prošle godine na izletištu Кamenički vis u Nišu, usmrtio pedesetjednogodišnjeg muškarca… »
Nišlija ubio brata zbog imovine, pa zapalio njegovo telo: Pao 6 meseci nakon klopke za Slavoljuba

Nišlija ubio brata zbog imovine, pa zapalio njegovo telo: Pao 6 meseci nakon klopke za Slavoljuba

Telegraf 12.06.2020
Motiv stravičnog ubistva su neraščišćeni imovinski odnosi, kako saznaje Telegraf. Niška policija uhapsila je V.D. (33) koji se sumnjiči da je 27. decembra prošle godine ubio brata od strica Slavoljuba Dinića (51). Kako je saopštila niška… »

Vesti dana »