Povezane vesti

Ko je Umar Sadik kog traži Mančester junajted: Dolazak u Evropu mu nije bio lak, a ni Džerard nije ono što je mislio da…

Ko je Umar Sadik kog traži Mančester junajted: Dolazak u Evropu mu nije bio lak, a ni Džerard nije ono što je mislio da…

Večernje novosti 12.06.2020
Počeo sam da igram fudbal kada sam bio vrlo mali, na ulicama Kaduna i tako je bilo do odlaska na koledž, rekao je Nigerijac. Umar Sadik ni sanjao nije da će ovih dana, posle samo jednog srpskog derbija, zapasti za oko menadžera velikog Mančester… »
Sadik govorio i o interesovanju Mančester junajteda

Sadik govorio i o interesovanju Mančester junajteda

Sportski žurnal 12.06.2020
Fudbaler Partizana Umar Sadik rekao je da je pisanje medija o interesovanju Mančester junajteda za njega "veliki kompliment" i istakao da "ništa nije slučajno" i da je u crno-belima "našao svoj put" "Veliki kompliment za mene kao igrača. Ali, verujte… »
Sadik o interesovanju Mančestera: Ništa nije slučajno

Sadik o interesovanju Mančestera: Ništa nije slučajno

Nova 12.06.2020
Umar Sadik izjavio je da je veliki komplimet to što se za njega, prema pisanju britanskih medija, interesuje Mančester junajted. Napadač Partizana našao se na meti “crvenih đavola” posle odlične partije u večitom derbiju protiv Crvene zvezde… »
Sludeo zvezdu, SAD ga traži mančester junajted! Umar Sadik: Veliki komlimpent, ali... Ništa to nije slučajno!

Sludeo zvezdu, SAD ga traži mančester junajted! Umar Sadik: Veliki komlimpent, ali... Ništa to nije slučajno!

Sportal blic 12.06.2020
Nigerijski centarfor ističe da mu prija interesovanje slavnog kluba. Posle pobede nad Crvenom zvezdom (1:0) u polufinalu Kupa Srbije pojavila se informacija da je za zainteresovan . Mnogi skauti velikih timova bili su u loži stadiona Humskoj i mogli su… »
Sadik o interesovanju Junajteda: Veliki kompliment

Sadik o interesovanju Junajteda: Veliki kompliment

Dnevnik 12.06.2020
BEOGRAD: Napadač Partizana Umar Sadik izjavio je da veliki komplimet to što se za njega, prema pisanju britanskih medija, interesuje Mančester Junajted. Mediji na Ostrvu prenose kako je Nigerijac na meti "crvenih đavola" posle odlične partije u… »
Sadik za "Novosti" o interesovanju Mančester junajteda: Veliki kompliment za mene, ali ništa nije slučajno

Sadik za "Novosti" o interesovanju Mančester junajteda: Veliki kompliment za mene, ali ništa nije slučajno

Večernje novosti 12.06.2020
Partizan mi je mnogo pomogao u karijeri, našao sam svoj put i sada samo sledim ono što traže od mene, rekao je Nigerijac. Umar Sadik je u centru pažnje javnosti jer se veliki Mančester junajted interesuje za njega posle večitog derbija u… »
Sadik o interesovanju Mančester junajteda: U Partizanu sam našao svoj put

Sadik o interesovanju Mančester junajteda: U Partizanu sam našao svoj put

Mondo 12.06.2020
Nigerijski napadač Umar Sadik na ceni posle sjajne igre u polufinalu Kupa Srbije protiv Crvene zvezde. pročitajte šta kaže o napisima u inostranim medijima i interesovanju klubova. Nigerijski napadač Umar Sadik na ceni posle sjajne igre u polufinalu… »

Vesti dana »