Povezane vesti
Žrtve u eksploziji u džamiji u Kabulu
Al Jazeera 12.06.2020
Ubijene su najmanje četiri, a povrijeđeno je osam osoba, saopćilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova. U eksploziji u džamiji tokom džuma-namaza u zapadnom dijelu Kabula ubijeno je najmanje četvero ljudi, a ranjeno ih je osam, saopćilo je Ministarstvo… »
Kabul: U eksploziji u džamiji poginuo imam i troje ljudi
Nova 12.06.2020
U džamiji Šer Šah Suri u prestonici Avganistana, tokom molitve poginulo je četvoro ljudi, uključujući i imama, javio je TV Tolo njuz. Eksploziv je bio postavljen unutar zidina džamije Šer Šah Suri u Kabulu i detoniran tokom molitve petkom, saooštilo je… »
Eksplozija u džamiji: Najmanje četvoro poginulo u bombaškom napadu u Kabulu
Blic 12.06.2020
Najmanje četiri osobe su poginule, a veliki broj je ranjeno u eksploziji u džamiji na severu Kabula tokom molitve, javio je TV Tolo njuz. Nijedna grupa za sada nije preuzela odgovornost za napad. Više detaja o ovom napadu nije poznato, navodi TAS S, a… »
Kabul: U ekploziji u džamiji četvoro poginulo, više povrijeđenih
Slobodna Evropa 12.06.2020
Najmanje četiri osobe danas su poginule, a veliki broj ljudi je povrijeđen kada se tokom molitve dogodila eksplozija u jednoj džamiji u Kabulu, saopštilo je avganistansko Ministarstvo unutrašnjih poslova, javlja Rojters. "Eksploziv postavljen u džamiji… »
Vesti dana »
Advokatica: Privedeni posle skupa na Slaviji upućeni na prekršajne postupke
Newsmax Balkans pre 12 satijoš 18 povezanih
"Hteo sam da odem negde gde me cene": Tajrik Džouns osvojio Evroligu, pa poslao poruku Partizanu
Mondo pre 24 satajoš 29 povezanih
Policiju izgleda zanima samo Pionirski park: Nikad više službenika na ulici, ali zašto nije obezbeđen i skup na Slaviji
N1 Info pre 4 satijoš 25 povezanih
Aksios: Tramp pozvao arapske lidere da potpišu Avramske sporazume
Euronews pre 1 satjoš 46 povezanih





