Povezane vesti
Pomilovanje za kulturu: Naredni korak - podnošenje žalbe Ustavnom sudu!
Mondo 12.06.2020
Ukoliko Narodna skupština ne uzme u razmatranje njihovu inicijativu - idu dalje! Ukoliko Narodna skupština ne uzme u razmatranje njihovu inicijativu - idu dalje! Nekoliko aktivista okupilo se ispred Narodne skupštine Srbije, kako bi predali kopiju… »
Predato više od 100.000 potpisa za ukidanje rijalitija
Danas 12.06.2020
Grupa od tri nevladine organizacije okupljena u inicijativu „U ime kulture“, predala je danas Skupštini Srbije kopije 113.459 potpisa građana koji su potpisivali inicijativu za ograničavanje rijalitija i pola sata kulturnog programa za decu. Predsednik… »
UZUZ: Vlada i Ministarstvo kulture ignorišu 113.459 potpisa građana za ograničavanje rijalitija
Danas 12.06.2020
Udruženje za zaštitu ustavnosti i zakonitosti (UZUZ) saopštilo je da će danas tačno u podne ispred Narodne skupštine Srbije predati kopiju 113.459 potpisa građana koji su u više navrata potpisivali Inicijativu za ograničavanje rijaliti programa i… »
Vesti dana »
Vremenski rolerkoster u Srbiji: Hladno, pa onda nagli preokret
Morava info pre 16 minutajoš 26 povezanih
Denver „prokockao“ prednost u poslednjih pola minuta: Jokić nije uspeo da pogodi za trijumf (VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 28 povezanih
Anja Ilić bez četvrtfinala u kros kantri sprintu na Zimskim olimpijskim igrama
Insajder pre 41 minutajoš 21 povezana
Bajatović saopštio: U četvrtak skoro 550.000 ljudi u Zapadnoj Srbiji bez gasa
Pravda pre 32 minutajoš 14 povezanih
I veštačka inteligencija učestvuje u legalizaciji: Prvi upis svojine već za nekoliko dana
Kurir pre 1 satjoš 15 povezanih


