Povezane vesti

"Čast mi je što sam igrao za tri velika: Kluba!" Robert Procinečki izjavom razbesneo svoje u Zagrebu!

"Čast mi je što sam igrao za tri velika: Kluba!" Robert Procinečki izjavom razbesneo svoje u Zagrebu!

Sportal blic 12.06.2020
Proslavljeni hrvatski fudbaler istakao je da mu je čast što je nastupao za tri velika kluba. danas je zadovoljan svojom igračkom karijerom, a u lepšem sećanju u odnosu na ostale timove za koje je igrao ostali su mu Crvena zvezda, madridski Real i… »
‘Veliki žuti’ iskreno kao i uvek: Čast mi je što sam igrao za tri velika kluba – Crvenu zvezdu, Barselonu i Real…

‘Veliki žuti’ iskreno kao i uvek: Čast mi je što sam igrao za tri velika kluba – Crvenu zvezdu, Barselonu i Real…

Hot sport 12.06.2020
Robert Prosinečki, nekadašnji igrač i trener Crvene zvezde, kaže da mu je čast što je igrao za tri velika kluba – Crvenu zvezdu, Barselonu i Real Madrid. U intervjuu za španski “As” pričao o timu Crvene zvezde koji je 1991. godine osvojio… »
“Igrao sam za tri velika kluba – Zvezdu, Real i Barsu”

“Igrao sam za tri velika kluba – Zvezdu, Real i Barsu”

Nova 12.06.2020
Robert Prosinečki, bivši fudbalski reprezentativac Hrvatske, sada trener, izjavio je da je zadovoljan igračkom karijerom i da je igrao za tri velika kluba, Crvenu zvezdu, Real Madrid i Barselonu. Nekadašnji vezista jedino žali što 1998. godine nije… »
"Igrao sam za tri velika kluba - Zvezdu, Real i Barsu"

"Igrao sam za tri velika kluba - Zvezdu, Real i Barsu"

N1 Info 12.06.2020
Proslavljeni hrvatski fudbaler Robert Prosinečki kaže da se Crvena zvezda četiri godine pripremala za napad na evropsku titulu osvojenu 1991. u Bariju. Robi je bio bitan deo najvećeg uspeha srpskog kluba i jedine evro titule u istoriji ovdašnjeg… »
Prosinečki: Čast mi je što sam igrao za tri velika kluba, Zvezdu, Real i Barselonu

Prosinečki: Čast mi je što sam igrao za tri velika kluba, Zvezdu, Real i Barselonu

Vesti online 12.06.2020
Robert Prosinečki, proslavljeni hrvatski fudbaler, rekao je da mu je čast što je igrao za tri velika kluba, Crvenu zvezdu, Barselonu i Real Madrid. „Žuti“ je u intervjuu za španski „AS“ pričao i o timu Crvene zvezde koji je 1991. godine… »

Vesti dana »