Povezane vesti

Fabrici: Oporavak Srbije povezan sa reformama na putu ka EU

Fabrici: Oporavak Srbije povezan sa reformama na putu ka EU

Slobodna Evropa 12.06.2020
Šef Delegacije EU u Srbiji Sem Fabrici izjavio je danas da je oporavak Srbije posle pandemije korona virusa čvrsto povezan sa evropskim ekonomskim oporavkom i sa ekonomskim i socijalnim reformama koje se sprovode u procesu evrointegracija. Fabrici je na… »
Fabrici: Oporavak posle pandemije zavisi od reformi na putu ka EU

Fabrici: Oporavak posle pandemije zavisi od reformi na putu ka EU

N1 Info 12.06.2020
Šef Delegacije EU u Srbiji Sem Fabrici izjavio je danas da je oporavak Srbije posle pandemije korona virusa čvrsto povezan sa evropskim ekonomskim oporavkom i sa ekonomskim i socijalnim reformama koje se sprovode u procesu evrointegracija. Fabrici je na… »
Fabrici: Oporavak posle pandemije povezan sa reformama na putu ka EU

Fabrici: Oporavak posle pandemije povezan sa reformama na putu ka EU

Danas 12.06.2020
Šef Delegacije EU u Srbiji Sem Fabrici izjavio je danas da je oporavak Srbije posle pandemije korona virusa čvrsto povezan sa evropskim ekonomskim oporavkom i sa ekonomskim i socijalnim reformama koje se sprovode u procesu evrointegracija. Fabrici je na… »
Ekonomija posle korone: EU je najznačajniji partner Srbije

Ekonomija posle korone: EU je najznačajniji partner Srbije

Nova 12.06.2020
Evropska unija je najznačajniji trgovinski partner Srbije i njen najveći donator i u vreme kovid krize. Srbija je čvrsto povezana sa Evropskom unijom koja je za region Zapadnog Balkana obezbedila 3,3 milijarde evra pomoći za sanaciju posledica… »

Vesti dana »