Повезане вести
Јеремић: Бојкот је већ успео, очекујем малу излазност
Нова 12.06.2020
Председник Народне странке Вук Јеремић изјавио је да је бојкот предстојећих избора "већ успео" и да ће доказ бити то што ће власт наставити да напада оне који нису представљени у парламенту. “Очекујем малу излазност, али не би… »
Јеремић: Ко верује да живи у златном добу, нека верује и у бројеве РИК-а
Н1 Инфо 12.06.2020
Председник Народне странке Вук Јеремић изјавио је да је бојкот предстојећих избора "већ успео" и да ће доказ бити то што ће власт наставити да напада оне који нису представљени у парламенту. "Очекујем малу излазност, али не би… »
Јеремић: Бојкот је већ успео
Мондо 12.06.2020
Председник Народне странке Вук Јеремић изјавио је данас у Врању да је "бојкот већ успео" и да ће доказ бити то што ће власт наставити да напада оне који нису представљени у парламенту. Председник Народне странке Вук Јеремић… »
Вести дана »
Пијан тукао жену цепаницом у главу Ужас у Земуну: Ухапшен због насиља у породици
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана
Зеленски објавио имена кандидата за новог шефа Кабинета, након оставке Андрија Јермака
Данас пре 4 сатијош 1 повезана
(Видео) Алкохол, психијатар и развод Влада из "Магла бенда" о тешком периоду кроз који је прошао: "Боже, мени ни лекови не могу да помогну, ја нисам добро и даље"
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана
Менаџер града Београда: Нови мост биће три пута већи од Старог савског моста
Данас пре 4 сатијош 1 повезана




