Povezane vesti

Ceca se oglasila iz izolacije: "Bože moj, desilo se šta se desilo. Da se nisam preventive radi testirala, ne bih ni znala"…

Ceca se oglasila iz izolacije: "Bože moj, desilo se šta se desilo. Da se nisam preventive radi testirala, ne bih ni znala"…

Večernje novosti 12.06.2020
Folk zvezda se sa osmehom i bez šminke obratila fanovima, rekavši da nema apsolutno nikakve simptome i da nema potrebe da se širi panika. Ceca Ražnatović oglasila se danas, 12. juna, snimkom iz svog doma, u kojem je izolovana nakon što joj je… »
Ceca brani vlast: Čim su dozvolili derbi, korona slabi

Ceca brani vlast: Čim su dozvolili derbi, korona slabi

Nova 12.06.2020
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović, koja je pre nekoliko dana potvrdila da je pozitivna na Kovid 19, osetila je potrebu da govori o virusu koji ju je zadesio. Međutim, prilikom obraćanja pratiocima na Instagramu folk zvezda stala je u odbranu vlasti i… »
(Video) Ceca se prvi put obratila javnosti: Iz svog doma na Dedinju poručila kako se oseća i kakve simptome ima

(Video) Ceca se prvi put obratila javnosti: Iz svog doma na Dedinju poručila kako se oseća i kakve simptome ima

Blic 12.06.2020
Ceca Ražnatović koja ima koronu danas se prvi put obratila javnosti direktnom porukom o virusu koji ju je zatekao. - Pozdrav svima imam potrebu da se obratim javnosti, da kažem da se ja sjajno osećam, nemam nikakvih simptoma, pa bože moj desilo se… »
Brinete li se za cecu i njeno zdravlje?! Ona misli o svojim fanovima, evo šta im je poručila iz izolacije! (video)

Brinete li se za cecu i njeno zdravlje?! Ona misli o svojim fanovima, evo šta im je poručila iz izolacije! (video)

Kurir 12.06.2020
Pevačica Ceca Ražnatović, koja je pozitivna na korona virus, oglasila se iz svoje vile i otkrila da nema nikakve zdravstvene tegobe, šta čak našalili su se tom prilikom zbog ove novonastale situacije. "Želim da se obratim javnosti i da kažem da se… »
Obratila se javnosti: Sjajno se osećam, ne širite paniku!

Obratila se javnosti: Sjajno se osećam, ne širite paniku!

Mondo 12.06.2020
Pevačica se putem duštvenih mreža oglasila i detaljno objasnila u kakvom je stanju! Pevačica se putem duštvenih mreža oglasila i detaljno objasnila u kakvom je stanju! Nedavno je u domaćim medijima odjeknula vest da su Svetlana Ceca Ražnatović i… »
Ceca se snimkom oglasila iz izolacije: Ne bi bilo 25.000 ljudi na jna, da nas stvarno vreba opasnost

Ceca se snimkom oglasila iz izolacije: Ne bi bilo 25.000 ljudi na jna, da nas stvarno vreba opasnost

Telegraf 12.06.2020
- Bože moj, desilo se šta se desilo. Da se nisam preventive radi testirala, ne bih ni znala - poručuje Ceca. Ceca Ražnatović oglasila se danas, 12. juna, snimkom iz svog doma, u kojem je izolovana nakon što joj je potvrđen korona virus. Folk zvezda… »

Vesti dana »