Povezane vesti

Degenek odgovorio na provokacije: Da imaju mozga mislili bi o sebi, ne o meni FOTO

Degenek odgovorio na provokacije: Da imaju mozga mislili bi o sebi, ne o meni FOTO

Vesti online 13.06.2020
Defanzivac Crvene zvezde Miloš Degenek oglasio se posle derbija i provokacija na njegov račun. Nakon trijumfa Partizana, za plasman u finale Kupa Srbije, Degenek je bio predmet šaljivih komentara usled driblinga Umara Sadika. Sadik je napravio slalom… »
Degenek putem Instagrama oštro odgovorio kritičarima

Degenek putem Instagrama oštro odgovorio kritičarima

Sportske.net 13.06.2020
Štoper Crvene zvezde nije ostao dužan posle brojnih kritika na svoj račun. Po ko zna koji put svedočimo tome da je u fudbalu tanka linija između heroja do tragičara, od najvećeg miljenika do najgoreg krivca, a to na svojoj koži oseti sada i Miloš… »
Sadikova tajna dolazi sa ulice, a protiv Zvezde je igrao - futsal?!

Sadikova tajna dolazi sa ulice, a protiv Zvezde je igrao - futsal?!

Sportske.net 13.06.2020
Nigerijac u centru pažnje pošto je obeležio "večiti" derbi. Partizan je eliminisao Crvenu zvezdu iz Kupa Srbije, pobedom rezultatom 1:0, a heroj je bio asistent kod jedinog gola Umar Sadik. Kao što već znate, njegovo ime se licitira među brojnim… »
“Ulica me naučila ‘lažnjak’, futsal samo protiv Zvezde”

“Ulica me naučila ‘lažnjak’, futsal samo protiv Zvezde”

Nova 13.06.2020
Napadač Partizana Umar Sadik, koji je obeležio jubilarni 200. derbi onim "lažnjakom" kojim je zalomio Miloša Degeneka, otvoreno je priznao gde je naučio takve veštine. Nigerijski napadač koji se poigrao s defanzivcima Crvene zvezde otkrio je kako… »

Vesti dana »