Povezane vesti

"Ajde doviđenja, stvarno je bezobrazno to": Burno gostovanje ministra na TV: "Dosta mi je da se pravdam i da večito budem…

"Ajde doviđenja, stvarno je bezobrazno to": Burno gostovanje ministra na TV: "Dosta mi je da se pravdam i da večito budem…

Blic 13.06.2020
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić rekao je da će podneti ostavku na mesto šefa stranke ukoliko ne budu osvojili više glasova nego na prošlim izborima, a burno je u TV studiju reagovao na pitanja o koalicionom sporazumu iz 2008… »
Dačić ljutito: ‘Ajde doviđenja, večito sam ja sumnjivo lice

Dačić ljutito: ‘Ajde doviđenja, večito sam ja sumnjivo lice

Nova 13.06.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić rekao je danas da će podneti ostavku na mesto predsednika Socijalističke partije Srbije (SPS) ako stranka ne uveća broj glasova osvojenih na prethodnim parlamentarnim izborima, kada je osvojila preko 10,9 odsto… »
Žustra rasprava Dačića i novinarke u Jutarnjem programu!

Žustra rasprava Dačića i novinarke u Jutarnjem programu!

Mondo 13.06.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić žustro se raspravljao danas s voditeljkom Marijom Savić Stamenić u Jutarnjem programu TV Prva dok su pričali o izborima. Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić žustro se raspravljao danas s voditeljkom Marijom… »
Dačić: Neću biti predsednik SPS-a ako stranka ne osvoji više glasova nego na prethodnim izborima

Dačić: Neću biti predsednik SPS-a ako stranka ne osvoji više glasova nego na prethodnim izborima

Radio 021 13.06.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić rekao je da će podneti ostavku na mesto predsednika Socijalističke partije Srbije (SPS) ako stranka ne uveća broj glasova osvojenih na prethodnim parlamentarnim izborima, kada je osvojila oko 10,9 odsto glasova… »
Dačić: Hoćete SPS koji će da ode u opoziciju? Nema problema

Dačić: Hoćete SPS koji će da ode u opoziciju? Nema problema

N1 Info 13.06.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić rekao je danas da će podneti ostavku na mesto predsednika Socijalističke partije Srbije (SPS) ako stranka ne uveća broj glasova osvojenih na prethodnim parlamentarnim izborima, kada je osvojila preko 10,9 odsto… »

Vesti dana »