Povezane vesti

Lažni telefonski poziv ga odveo u smrt: Šest meseci istraživali ko je svirepo ubio, pa zapalio Slavoljuba, a onda je njegov…

Lažni telefonski poziv ga odveo u smrt: Šest meseci istraživali ko je svirepo ubio, pa zapalio Slavoljuba, a onda je njegov…

Blic 13.06.2020
Nišlija Vladimir D. (33) uhapšen je zbog sumnje 27. decembra prošle godine na izletištu Kamenički vis u Nišu, ubio brata od strica Slavoljuba Dinića – Sašu (51), a potom zapalio njegovo telo. Brutalan zločin rasvetlila je operativnim radom… »
Detalji zločina u Nišu Preklinjala sam Slavoljuba da ne ide, predosećala sam zlo. Zar da zbog sudskih troškova brat brata…

Detalji zločina u Nišu Preklinjala sam Slavoljuba da ne ide, predosećala sam zlo. Zar da zbog sudskih troškova brat brata…

Večernje novosti 13.06.2020
Vladimir V. osumnjičen za ubistvo u decembru prošle godine. Na poligrafsko testiranje biće pozvana i sestra osumnjičenog. POSLE šest meseci od svirepog ubistva Slavoljuba Dinića (51) na Kameničkom visu u Nišu, policija je uhapsila Vladimira D… »
Stravičan zločin! Ubio brata zbog nasledstva Majka: Znala sam da mi je usmrtio sina

Stravičan zločin! Ubio brata zbog nasledstva Majka: Znala sam da mi je usmrtio sina

Kurir 13.06.2020
Dolijao: V. D. (33) iz Niša uhapšen zbog sumnje da je namamio brata od strica Slavoljuba Dinića (51), brutalno ga likvidirao i zapalio njegovo telo na izletištu Kamenički vis u okolini Niša. V. D. (33) iz Niša uhapšen je zbog sumnje da je ubio… »

Vesti dana »