Povezane vesti

Brnabić: Data centar u Kragujevcu značajan za celu zemlju

Brnabić: Data centar u Kragujevcu značajan za celu zemlju

Ritam grada Kg 13.06.2020
U okviru sklopu posete Kragujevcu predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić je sa direktorom Kancelarije za IT i eUpravu Mihailom Jovanovićem i gradonačelnikom Radomirom Nikolićem posetila gradilište Državnog data centra, čija će gradnja, kako je… »
Brnabić na gradilištu Državnog DATA centra: Prekretnica u razvoju eUprave i IKT sektora, 5 puta veći nego beogradski

Brnabić na gradilištu Državnog DATA centra: Prekretnica u razvoju eUprave i IKT sektora, 5 puta veći nego beogradski

InfoKG 13.06.2020
Uokviru posete Kragujevcu predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić je sa direktorom Kancelarije za IT i eUpravu Mihailom Jovanovićem obišla gradilište Državnog DATA centra, čija će gradnja, kako je najavljeno, biti završena najkasnije početkom… »
Brnabić: Završetak izgradnje Data centra očekuje se početkom septembra

Brnabić: Završetak izgradnje Data centra očekuje se početkom septembra

RTK 13.06.2020
Predsednica Vlade Republike Srbije danas je posetila Kragujevac. Premijerka je u prisustvu direktora Kancelarije za informacione tehnologije i elektronsku upravu Mihaila Jovanovića, gradonačelnika Kragujevca Radomira Nikolića i ambasadora Republike… »
Predsednica Vlade RS Ana Brnabić obilazi radove na izgradnji Državnog data centra

Predsednica Vlade RS Ana Brnabić obilazi radove na izgradnji Državnog data centra

iKragujevac 13.06.2020
Predsednica Vlade Republike Srbije, Ana Brnabić će u prisustvu direktora Kancelarije za informacione tehnologije u elektronsku upravu Mihaila Jovanovića, ambasadora Republike Koreje u Srbiji Hjongčan Čoi i gradonačelnika Kragujevca Radomira… »
Država pokreće "Moja prva plata": Posle škole odmah sledi 20.000 dinara

Država pokreće "Moja prva plata": Posle škole odmah sledi 20.000 dinara

iKragujevac 13.06.2020
Prva mera je program "Moja prva plata". Dakle, želimo da pomognemo onima koji su završili srednju školu ili fakultet da pronađu svoj prvi posao. Najteže je obično pronaći taj prvi posao, rekao je ministar finansija Siniša Mali. Nove mere… »

Vesti dana »