Povezane vesti

Konte ne očekuje da će mu biti suđeno zbog rukovođenja pandemijom

Konte ne očekuje da će mu biti suđeno zbog rukovođenja pandemijom

Slobodna Evropa 13.06.2020
Italijanski premijer Đuzepe Konte (Giuseppe Conte), koji je u petak saslušan zbog načina na koji je upravljao tokom epidemije, izjavio je danas, 13. juna, da je u potpunosti spokojan i da ne strahuje da će mu se suditi zbog toga, prenosi agencija… »
Konte ne misli da će mu suditi zbog upravljanja u epidemiji

Konte ne misli da će mu suditi zbog upravljanja u epidemiji

Nova 13.06.2020
Italijanski premijer Đuzepe Konte, koji je u petak saslušan o tome kako je upravljao tokom epidemije, izjavio je danas da je u potpunosti spokojan i da ne strahuje da će mu se suditi zbog toga. “Sve sam objasnio tužiocima. Potpuno sam spokojan”… »
Konte ne očekuje da će mu se suditi zbog upravljanja epidemijom

Konte ne očekuje da će mu se suditi zbog upravljanja epidemijom

Novi magazin 13.06.2020
Italijanski premijer Đuzepe Konte, koji je u petak saslušan o tome kako je upravljao tokom epidemije, izjavio je danas da je u potpunosti spokojan i da ne strahuje da će mu se suditi zbog toga. "Sve sam objasnio tužiocima. Potpuno sam spokojan", rekao… »
Konte nakon saslušanja: Spokojan sam, ne verujem da će mi se suditi

Konte nakon saslušanja: Spokojan sam, ne verujem da će mi se suditi

N1 Info 13.06.2020
Italijanski premijer Djuzepe Konte, koji je u petak saslušan o tome kako je upravljao tokom epidemije, izjavio je da je u potpunosti spokojan i da ne strahuje da će mu se suditi zbog toga. "Sve sam objasnio tužiocima. Potpuno sam spokojan", rekao je… »

Vesti dana »