Povezane vesti

Šok ispovest crnogorke koja je glasala za nezavisnost: Bivša ambasadorka CG, oseća se poraženo i sada ide na litije!

Šok ispovest crnogorke koja je glasala za nezavisnost: Bivša ambasadorka CG, oseća se poraženo i sada ide na litije!

Kurir 13.06.2020
Crnogorka sam. Jedna od onih koji su 21. maja 2006. zaokružili DA zalažući se za državu slobodnih pojedinaca i funkcionalnih institucija – Crnu Goru u kojoj ćemo svi biti pobjednici. Ali, 14 godina kasnije osećam se poraženo. Ovo je napisala… »
Bivša ambasadorka zapalila Balkan: Crnogorka sam! Glasala sam za nezavisnu državu! Poražena sam, idem na litije jer je CG…

Bivša ambasadorka zapalila Balkan: Crnogorka sam! Glasala sam za nezavisnu državu! Poražena sam, idem na litije jer je CG…

Pravda 13.06.2020
Pozdravljam stavove rektora Cetinske bogoslovije Gojka Perovića, pomiriteljske, građanski hrabre i odgovorne. Takve poruke trebalo bi da čujemo od svih. Piše: Irena Radović, bivša ambasadorka CG u Francuskoj Crnogorka sam. Jedna od onih koji su 21… »
"Šamar" Milogorcima u vidu pisma bivše ambasadorke: Bila sam za nezavisnost, a sada idem na litije!

"Šamar" Milogorcima u vidu pisma bivše ambasadorke: Bila sam za nezavisnost, a sada idem na litije!

Alo 13.06.2020
Tiče se odbrana srpskih svetinja u Crnoj Gori. Crnogorka sam. Jedna od onih koji su 21. maja 2006. zaokružili DA zalažući se za državu slobodnih pojedinaca i funkcionalnih institucija - u kojoj ćemo svi biti pobednici. Ali, 14 godina kasnije… »
“Crnogorka sam. Glasala sam za nezavisnu državu, ali se 14 godina kasnije osećam poraženo i idem na litije!” Pismo…

“Crnogorka sam. Glasala sam za nezavisnu državu, ali se 14 godina kasnije osećam poraženo i idem na litije!” Pismo…

Večernje novosti 13.06.2020
Pozdravljam stavove rektora Cetinske bogoslovije Gojka Perovića, pomiriteljske, građanski hrabre i odgovorne. Takve poruke trebalo bi da čujemo od svih. - Crnogorka sam. Jedna od onih koji su 21. maja 2006. zaokružili DA zalažući se za državu… »
Bivša ambasadorka Crne Gore uzdrmala region: "Glasala sam za nezavisnu državu, ali 14 godina kasnije idem na litije"

Bivša ambasadorka Crne Gore uzdrmala region: "Glasala sam za nezavisnu državu, ali 14 godina kasnije idem na litije"

Srbija danas 13.06.2020
Pozdravljam stavove rektora Cetinske bogoslovije Gojka Perovića, pomiriteljske, građanski hrabre i odgovorne. Takve poruke trebalo bi da čujemo od svih. - Crnogorka sam. Jedna od onih koji su 21. maja 2006. zaokružili DA zalažući se za državu… »
Glasala sam za nezavisnu Crnu Goru, ali sada idem na litije

Glasala sam za nezavisnu Crnu Goru, ali sada idem na litije

Sputnik 13.06.2020
Crnogorka sam. Jedna od onih koji su 21. maja 2006. zaokružili DA zalažući se za državu slobodnih pojedinaca i funkcionalnih institucija - Crnu Goru u kojoj ćemo svi biti pobjednici. Ali, 14 godina kasnije osjećam se poraženo. Ovo je napisala Irena… »

Vesti dana »