Povezane vesti

Vučić: Plašim se da nema rešenja za Kosovo

Vučić: Plašim se da nema rešenja za Kosovo

Sputnik 13.06.2020
Plašim se da zamrznuti konflikt nije rešenje, ali se plašim i da rešenja za Kosovo nema, rekao je večeras Aleksandar Vučić. „Ne mogu nikome da kažem da ćemo da rešimo pitanje KiM, jer ja ne znam kako“, izjavio je predsednik i istakao da će… »
Vučić otkrio: Imaćemo tešku situaciju i mnogo muka oko Kosova, plašim se da rešenja nema!

Vučić otkrio: Imaćemo tešku situaciju i mnogo muka oko Kosova, plašim se da rešenja nema!

Kurir 13.06.2020
Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić gost je emisije "Fokus" od 21 sat na televiziji B92. Vučić govori o aktuelnoj političkoj situaciji, izborima koji se održavaju u Srbiji 21. juna, kao i o drugim političkim temama. Na… »
"Zamrznuti konflikti nisu rešenje, ali se isto tako plašim da rešenja nema"

"Zamrznuti konflikti nisu rešenje, ali se isto tako plašim da rešenja nema"

Mondo 13.06.2020
Što se Kosova tiče imaćemo mnogo muka i problema, ali mi ćemo se boriti kao lavovi i nećemo odustati, rekao je večeras Aleksandar Vučić. Što se Kosova tiče imaćemo mnogo muka i problema, ali mi ćemo se boriti kao lavovi i nećemo odustati… »
Vučić: Zamrznut konflikt nije rešenje, ali se plašim da rešenja nema

Vučić: Zamrznut konflikt nije rešenje, ali se plašim da rešenja nema

RTS 13.06.2020
Plašim se da zamrznuti konflikt nije rešenje, ali se plašim i da rešenja za Kosovo nema, rekao je večeras Aleksandar Vučić. Aleksandar Vučić je rekao da ne može nikome da kaže da ćemo da rešimo pitanje KiM, jer on ne znam kako bi se rešilo… »
Aleksandar Vučić večeras gost emisije Fokus u 21 čas: O aktuelnim političkim temama i izborima

Aleksandar Vučić večeras gost emisije Fokus u 21 čas: O aktuelnim političkim temama i izborima

Večernje novosti 13.06.2020
Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić biće gost emisije Fokus od 21 sat na televiziji B92. PREDSEDNIK Srbije i Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić biće gost emisije Fokus od 21 sat na televiziji B92. Vučić će govoriti… »

Vesti dana »