Povezane vesti

Grčki premijer poručuje da je zemlja spremna da primi turiste ovog leta

Grčki premijer poručuje da je zemlja spremna da primi turiste ovog leta

N1 Info 13.06.2020
Grčki premijer Kirijakos Micotakis izjavio je da je Grčka "spremna da primi turiste ovog leta". Izvor: Reuters "Sve je spremno. Uvešće se mere prikladnog socijalnog distanciranja", rekao je Micotakis na ostrvu Santorini, gde je prisustvovao zvaničnom… »
Micotakis: Grčka spremna za turiste, zdravlje na prvom mestu

Micotakis: Grčka spremna za turiste, zdravlje na prvom mestu

Nova 13.06.2020
Zdravstvena sigurnost turista biće ove sezone prioritet za Grčku koja u ponedeljak otvara aerodrome za strane turiste, izjavio je danas premijer Kirijakos Micotakis tokom posete ostrvu Santorini, popularnoj turističkoj destinaciji."Veliko mi je… »
Micotakis obradovao Srbe: Grčka spremna za turiste! (video)

Micotakis obradovao Srbe: Grčka spremna za turiste! (video)

Pravda 13.06.2020
“Zdravstvena sigurnost turista biće ove sezone prioritet za Grčku koja u ponedeljak otvara aerodrome za strane turiste”, izjavio je premijer Kirijakos Micotakis tokom posete ostrvu Santorini, popularnoj turističkoj destinaciji. "Veliko mi je… »
Micotakis: Grčka spremna za turiste, zdravlje prioritet

Micotakis: Grčka spremna za turiste, zdravlje prioritet

RTV 13.06.2020
ATINA - Zdravstvena sigurnost turista biće ove sezone prioritet za Grčku koja u ponedeljak otvara aerodrome za strane turiste, izjavio je danas premijer Kirijakos Micotakis tokom posete ostrvu Santorini, popularnoj turističkoj destinaciji. "Veliko mi… »
Micotakis: Grčka spremna za turiste

Micotakis: Grčka spremna za turiste

Novi magazin 13.06.2020
Grčki premijer Kirijakos Micotakis izjavio je danas da je Grčka "spremna da primi turiste ovog leta". "Sve je spremno. Uvešće se mere prikladnog socijalnog distanciranja", rekao je Micotakis na ostrvu Santorini, gde je prisustvovao zvaničnom… »

Vesti dana »