Povezane vesti

Otkazan ‘Adria tur’ u Crnoj Gori: Novak Đoković: Sve smo pokušali, ali nismo mogli više da čekamo

Otkazan ‘Adria tur’ u Crnoj Gori: Novak Đoković: Sve smo pokušali, ali nismo mogli više da čekamo

Hot sport 13.06.2020
Organizacioni odbor regionalnog sportskog događaja doneo je u subotu odluku da se turnir u Crnoj Gori ne održi. Uprkos želji i naporima da se 27. i 28. juna najveće teniske zvezde u regionu okupe u Crnoj Gori, to neće biti slučaj. Direktor ‘Adria… »
Đoković: Žao mi je zbog Crne Gore, sve smo pokušali...

Đoković: Žao mi je zbog Crne Gore, sve smo pokušali...

Sportski žurnal 13.06.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio da mu je žao jer se turnir „Adrija Tur” neće igrati u Crnoj Gori. – Žao mi je, toliko familije imam tamo, shvatam Crnu Goru kao svoj dom. Sve smo pokušali, ali granice još uvek nisu otvorene i mi… »
Đoković se oglasio povodom otkazanog turnira u Crnoj Gori

Đoković se oglasio povodom otkazanog turnira u Crnoj Gori

Nova 13.06.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta i organizator "Adrija tura", izjavio da mu je žao jer se turnir neće igrati u Crnoj Gori. “Žao mi je, toliko familije imam tamo, shvatam Crnu Goru kao svoj dom. Sve smo pokušali, ali granice još uvek nisu… »
Đoković: Crnu Goru osećam kao dom, ali više ne čekamo!

Đoković: Crnu Goru osećam kao dom, ali više ne čekamo!

Mondo 13.06.2020
Najbolji teniser sveta lično potvrdio da se regionalni turnir neće igrati u Crnoj Gori. Najbolji teniser sveta lično potvrdio da se regionalni turnir neće igrati u Crnoj Gori "Adria Tour", humanitarni turnir koji je organizovao Novak Đoković, ipak… »
Đoković: Radovao sam se igranju u Crnoj Gori, sve smo pokušali ali...

Đoković: Radovao sam se igranju u Crnoj Gori, sve smo pokušali ali...

Telegraf 13.06.2020
Ništa od spektakla u komšiluku uprkos velikim naporima da se lepa teniska priča održi u bratskoj državi. Organizacioni odbor regionalnog sportskog dogadjaja doneo je danas ovu odluku uprkos želji i naporima da se 27. i 28. juna najveće teniske… »
Đoković: Molimo sve aktere da se uzdrže od politizacije odluke da „Adrija tur“ ne dolazi u Crnu Goru

Đoković: Molimo sve aktere da se uzdrže od politizacije odluke da „Adrija tur“ ne dolazi u Crnu Goru

Sputnik 13.06.2020
Organizacioni odbor regionalnog sportskog događaja doneo je odluku da se 27. i 28. juna najveće teniske zvezde u regionu ipak neće okupiti u Crnoj Gori. Zadar je spreman da ugosti učesnike teniskog karavana „Adrija tur“ i najboljeg igrača sveta… »

Vesti dana »