Povezane vesti

Tramp: “Završavamo eru beskonačnih ratova”diplomci

Tramp: “Završavamo eru beskonačnih ratova”diplomci

Nova 13.06.2020
Američki predsednik Donald Tramp suočen sa kritikama zbog planova da povuče skoro 10.000 vojnika iz Nemačke rekao je danas diplomcima na vojnoj akademiji Vest Point da je njegov posao da brani vitalne interese Amerike, a ne da vodi "beskonačne… »
Tramp: Završavamo eru beskonačnih ratova, mi nismo svetski policajci

Tramp: Završavamo eru beskonačnih ratova, mi nismo svetski policajci

N1 Info 13.06.2020
Zadatak američke vojske nije da izgrađuje druge države, već da snažno brani našu zemlju od spoljnih neprijatelja, poručio je predsednik SAD Donald Tramp, obraćajući se diplomcima vojne akademije Vest Point. Na taj način je, bez spominjanja… »
Tramp: Ne treba mi da rešavamo konflikte u zemljama za koje mnogi nisu ni čuli

Tramp: Ne treba mi da rešavamo konflikte u zemljama za koje mnogi nisu ni čuli

RTS 13.06.2020
Predsednik SAD Donald Tramp je u obraćanju diplomcima vojne akademije Vest point rekao da će njihov posao biti da brane američke interese, a ne da se bore u "beskonačnim ratovima" u dalekim zemljama. Donald Tramp se poslednjih dana suočio sa brojnim… »
Završavamo eru beskonačnih ratova! Tramp iskreno: Amerika neće da rešava probleme zemalja za moje nismo ni čuli!

Završavamo eru beskonačnih ratova! Tramp iskreno: Amerika neće da rešava probleme zemalja za moje nismo ni čuli!

Pravda 13.06.2020
Američki predsednik Donald Tramp suočen sa kritikama zbog planova da povuče skoro 10.000 vojnika iz Nemačke rekao je danas diplomcima na vojnoj akademiji Vest Point da je njegov posao da brani vitalne interese Amerike, a ne da vodi "beskonačne… »
Trump: Završavamo doba beskonačnih ratova

Trump: Završavamo doba beskonačnih ratova

Al Jazeera 13.06.2020
Posao američkih snaga nije da rješavaju stare sukobe u dalekim zemljama za koje mnogi nisu ni čuli, poručio je Trump. Predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Trump, koji se suočava s kritikama zbog najave povlačenja hiljada vojnika SAD-a… »
Tramp kadetima Vest pointa: Završavamo eru beskrajnih ratova

Tramp kadetima Vest pointa: Završavamo eru beskrajnih ratova

Mondo 13.06.2020
Američki predsednik Donald Tramp rekao je u obraćanju diplomcima vojne akademije Vest point da završavaju eru beskrajnih ratova. Američki predsednik Donald Tramp rekao je u obraćanju diplomcima vojne akademije Vest point da završavaju eru beskrajnih… »

Vesti dana »