Povezane vesti

(Video) Anastasija iznenadila cecu za rođendan: Ceo Balkan bruji o potezu ćerke folk dive! "Ti si najbolji čovek, da zauvek…

(Video) Anastasija iznenadila cecu za rođendan: Ceo Balkan bruji o potezu ćerke folk dive! "Ti si najbolji čovek, da zauvek…

Blic 14.06.2020
Folk diva Svetlana Ceca Ražnatović danas obeležava 47. rođendan u svom domu iz kog ne izlazi već danima zbog korona virusa, kojim se nedavno zarazila. Njena ćerka Anastasija odlučila je da je iznenadi za rođendan, pa je na društvene mreže… »
Ceca napunila 47 godina: Srećan rođendan u karantinu, uz poruke prijatelja i obožavalaca

Ceca napunila 47 godina: Srećan rođendan u karantinu, uz poruke prijatelja i obožavalaca

Večernje novosti 14.06.2020
“Srećan rođendan, kraljice Balkana, idolu moj”, “Svetlana, volim te”, “Da si živa i zdrava 100 godina” - samo su neke od poruka koje je pevačica dobila. OBOŽAVAOCIMA Svetlane Cece Ražnatović 14. jun je već dugo urezan u memoriju, jer… »
(VIDEO) Da li se Grandovci plaše novog talasa korone

(VIDEO) Da li se Grandovci plaše novog talasa korone

Nova 14.06.2020
Brojne javne ličnosti su u panici nakon saznanja da je koronavirus zavladao estradom, iako su se do sada nadali da je to daleko od njih i da se dešava drugima. Međutim, veliko slavlje Svetlane Cece Ražnatović koje je 3. juna priredila u svojoj vili… »
Ceca rođendan slavi u izolaciji, a anastasija joj je ovako čestitala! Njene poruke kidaju dušu, a jedna je posebna video

Ceca rođendan slavi u izolaciji, a anastasija joj je ovako čestitala! Njene poruke kidaju dušu, a jedna je posebna video

Kurir 14.06.2020
Svetlana Ceca Ražnatović napunila je 47 godina, pre desetak dana postala je baka, a pre samo nekoliko saznala da je pozitivna na korona virus. Anastasija Ražnatović joj je predivnim rečima na svom Instagram profilu čestitala rođendan. Naime, ona je… »
Ceca Ražnatović otvorila dušu: Rođendan slavi u izolaciji, a evo šta kaže o koroni, svađi sa Čedom i ljubavi!

Ceca Ražnatović otvorila dušu: Rođendan slavi u izolaciji, a evo šta kaže o koroni, svađi sa Čedom i ljubavi!

Kurir 14.06.2020
Svetlana Ceca Ražnatović napunila je 47 godina, pre desetak dana postala je baka, a pre samo nekoliko saznala da je pozitivna na korona virus. "Ne stižem da spustim telefon već danima, mislim da sam dobila više od 2.000 poruka i bezbroj poziva… »
"Vreme je za novu ljubav": Ekskluzivna ispovest Cece Ražnatović povodom 47. rođendana: "Davala sam šanse i kad je bilo…

"Vreme je za novu ljubav": Ekskluzivna ispovest Cece Ražnatović povodom 47. rođendana: "Davala sam šanse i kad je bilo…

Blic 14.06.2020
Folk diva je u sredu saznala da je pozitivna na korona virus, zbog čega će danas 47. rođendan proslaviti u vili u Ljutice Bogdana. U ekskluzivnoj ispovesti za “Blic” otkriva da li priželjkuje ljubav, šta je usrećuje i koju pesmu bi naručila u… »

Vesti dana »