Povezane vesti

Biće predstavljeno sve što leti i puca: U Srbiji će se održati najveća vojna parada u poslednjih 75 godina

Biće predstavljeno sve što leti i puca: U Srbiji će se održati najveća vojna parada u poslednjih 75 godina

Srbija danas 14.06.2020
Ovo je danas objavio predsednik Srbije, Aleksandar Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će u oktobru biti održana najveća vojna parada u poslednjih 75 godina i prikaz "svega što u Vojsci Srbije leti i puca". - Za oktobar… »
U toku pripreme za Putinovu posetu

U toku pripreme za Putinovu posetu

RTV 14.06.2020
BEOGRAD - Pripreme za posetu Vladimira Putina Srbiji su u toku, rekao je predsednik Aleksandar Vučić i dodao da je izvesno da će stranica Miroslavljevog jevanđelja, koja se nalazi u Rusiji, biti vraćena u Srbiju, ali nije mogao da potvrdi da će se… »
Vučić u Takovu: Srbija je nesalomiv orah, vojnici su najhrabriji deo društva i mi se njima ponosimo

Vučić u Takovu: Srbija je nesalomiv orah, vojnici su najhrabriji deo društva i mi se njima ponosimo

Glas Zapadne Srbije 14.06.2020
Gornji Milanovac - Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, svečano je uručio vojne zastave 72. Brigadi za specijalne operacije i 63. Padobranskoj brigadi Vojske RS na skupu u ustaničkom Takovu. "Zastava je naša svetinja i najvažnija svakom vojniku… »
Vučić: Putin u oktobru u Srbiji

Vučić: Putin u oktobru u Srbiji

Slobodna Evropa 14.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se počelo sa pripremama za posetu ruskog predsednika Vladimira Putina Srbiji u oktobru, kada se obeležava i godišnjica oslobođenja Beograda u Drugom svetskom ratu. Vučić je novinarima posle… »
Vučić potvrdio: Vladimir Putin donosi u Beograd najvredniju srpsku relikviju!

Vučić potvrdio: Vladimir Putin donosi u Beograd najvredniju srpsku relikviju!

Pravda 14.06.2020
- Mi smo već počeli da radimo na pripremama za doček predsednika Rusije, Vladimira Putina, kao što znate, stranica Miroslavljevog jevanđelja će biti vraćena Srbiji, i smestićemo je u Narodni muzej. Kao što znate, ja ću se pre dolaska Putina u… »
Vučić: Putin u oktobru u Srbiji, nadam se da će u Crnoj Gori sve proći mirno

Vučić: Putin u oktobru u Srbiji, nadam se da će u Crnoj Gori sve proći mirno

N1 Info 14.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da se počelo sa pripremama za posetu ruskog predsednika Vladimira Putina Srbiji u oktobru, kada se obeležava i godišnjica oslobođenja Beograda u Drugom svetskom ratu. "Izvesno je da će stranica… »
Vučić: Već smo počeli pripreme za dolazak Putina

Vučić: Već smo počeli pripreme za dolazak Putina

Blic 14.06.2020
Mi smo već počeli da radimo na pripremama za doček predsednika Rusije, Vladimira Putina, kao što znate, stranica Miroslavljevog jevanđelja će biti vraćena Srbiji, i smestićemo je u Narodni muzej. Kao što znate, ja ću se pre dolaska Putina u… »
Vučić: Počeli smo s pripremama za Putinov dolazak, stranica Miroslavljevog jevanđelja biće vraćena u Srbiju!

Vučić: Počeli smo s pripremama za Putinov dolazak, stranica Miroslavljevog jevanđelja biće vraćena u Srbiju!

Kurir 14.06.2020
Mi smo već počeli da pripremamo posetu predsednika Putina, ubrzavamo radove na Hramu Svetog Save, a izvesno je da će stranica Miroslavljevog jevanđelja koja se nalazi u Rusiji biti vraćena, kaže predsednik Vučić. Dva dana nakon izbora imaću… »
Vučić: Svi mediji su apsolutno otvoreni, sem tajkunskih

Vučić: Svi mediji su apsolutno otvoreni, sem tajkunskih

Mondo 14.06.2020
Predsednik Srbije na tokom svečanosti u Takovu povodom vraćanja zastava 72. brigadi za specijalne operacije i 63. padobranskoj brigadi odgovarao je na pitanja novinara. Na pitanje o izbornoj kampanji Vučić je dao kratak odgovor. Predsednik Srbije na… »
Vučić: Priprema se Putinova poseta Beogradu

Vučić: Priprema se Putinova poseta Beogradu

Nova 14.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da se počelo sa pripremama za posetu ruskog predsednika Vladimira Putina Srbiji u oktobru, kada se obeležava i godišnjica oslobođenja Beograda u Drugom svetskom ratu. “Izvesno je da će stranica… »

Vesti dana »