Povezane vesti

Putin otkrio kako su Rusi zauzeli prištinski aerodrom 1999! Pitao me general Kvašinjin da li da to učine? Rekao sam mu…

Putin otkrio kako su Rusi zauzeli prištinski aerodrom 1999! Pitao me general Kvašinjin da li da to učine? Rekao sam mu…

Pravda 14.06.2020
Predsednik Rusije Vladimir Putin je, prisećajući se događaja 1999. godine, kada je prištinski aerodrom "Slatina" na Kosovu i Metohiji zauzeo kombinovani bataljon ruskih vazduhoplovnih snaga, rekao da su od njega tražili mišljenje o mogućnosti… »
Putin otkrio kako je doneta odluka o zauzimanju slatine! Ovom rečenicom dat je znak i borba je počela!

Putin otkrio kako je doneta odluka o zauzimanju slatine! Ovom rečenicom dat je znak i borba je počela!

Kurir 14.06.2020
Predsednik Rusije Vladimir Putin je, govoreći o događajima 1999. godine, kada je prištinski aerodrom "Slatina" na Kosovu i Metohiji zauzeo kombinovani bataljon ruskih vazduhoplovnih snaga, rekao da su od njega tražili mišljenje o mogućnosti… »
Putin otkrio kako je odlučeno da se zauzme Slatina 1999.

Putin otkrio kako je odlučeno da se zauzme Slatina 1999.

Nova 14.06.2020
Predsednik Rusije Vladimir Putin je, prisećajući se događaja 1999. godine, kada je prištinski aerodrom „Slatina“ na Kosovu i Metohiji zauzeo kombinovani bataljon ruskih vazduhoplovnih snaga, rekao da su od njega tražili mišljenje o… »

Vesti dana »