Povezane vesti

Žika se oglasio nakon što je Saša Popović u emisiji saopštio da je Jakšić pozitivan na koronu

Žika se oglasio nakon što je Saša Popović u emisiji saopštio da je Jakšić pozitivan na koronu

Telegraf 14.06.2020
- Ja se osećam odlično i nemam nikakve zdravstvene probleme - napisao je Jakšić. Saša Popović, direktor "Grand" produkcije", obelodanio je u emisiji "Zvede Granda Specijal" da je njegov kolega Žika Jakšić navodno pozitivan na korona virus. -… »
Žika Jakšić: Imam koronu, ali nisam zarazio sina

Žika Jakšić: Imam koronu, ali nisam zarazio sina

Nova 14.06.2020
Producent "Granda" Žika Jakšić kaže za Nova.rs da je posle trećeg testiranja na koronavirus pozitivan, dok njegov stariji sin, koji se testriao zajedno sa njim, nema koronavirus. Naime, Jakšić je hteo da bude potpuno siguran u rezultate testa na… »
Žika jaškić potvrdio da je zaražen COVIDOM-19: Imam slabe naznake korone!

Žika jaškić potvrdio da je zaražen COVIDOM-19: Imam slabe naznake korone!

Kurir 14.06.2020
Žika Jakšić je potvrdio da je pozitivan na koronu. On je na Instagramu podelio objavu kako vadri krv i potvrdio da je zaražen COVIDOM - 19. - Dragi moji prijatelji, radi izbegavanja bilo kakve zablude, želim da vas obavestim da sam u četvrtak uradio… »
Žika Jakšić ipak pozitivan na korona virus!

Žika Jakšić ipak pozitivan na korona virus!

Mondo 14.06.2020
Vest je objavio Saša Popović! Vest je objavio Saša Popović! Saša Popović je emisiji "Zvezde Granda specijal" objavio da je njegov kolega Žika Jakšić opravdano izostao sa snimanja emisije, jer je pozitivan na korona virus. On je istakao da se… »
"Nismo se skoro videli": Žika Jakšić ima korona virus, a evo šta o tome kaže njegova bivša Dajana Paunović

"Nismo se skoro videli": Žika Jakšić ima korona virus, a evo šta o tome kaže njegova bivša Dajana Paunović

Blic 14.06.2020
Producent i voditelj emisije "Nikad nije kasno", Žika Jakšić, pozitivan je na korona virus, saznaje "Blic". Naime, Žika Jakšić je prvo uradio serološki test iz venske krvi, koji je pokazao da je negativan. Međutim, on je nakon toga uradio i PCR… »
Stigli rezultati: Žika Jakšić pozitivan na korona virus

Stigli rezultati: Žika Jakšić pozitivan na korona virus

Blic 14.06.2020
Producent i voditelj emisije "Nikad nije kasno", Žika Jakšić, pozitivan je na korona virus, saznaje "Blic". Naime, Žika Jakšić je prvo uradio serološki test iz venske krvi, koji je pokazao da je negativan. Međutim, on je nakon toga uradio i PCR… »
Žika Jakšić za Nova.rs: Imam naznake koronavirusa

Žika Jakšić za Nova.rs: Imam naznake koronavirusa

Nova 14.06.2020
Producent i voditelj emisije "Nikad nije kasno", Žika Jakšić uradio je test na virus COVID-19, za koji još uvek čeka rezultate, saznaje Nova.rs. Žika Jakšić je prvo uradio serološki test iz venske krvi, koji je pokazao da je negativan. Međutim… »

Vesti dana »