Povezane vesti

Ulice u Ledincima i Veterniku bez vode

Ulice u Ledincima i Veterniku bez vode

Dnevnik 15.06.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti Dunavska ulica u naselju Ledinci. Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti Dunavska ulica u Veterniku. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe… »
Deo Veternika bez vode zbog havarije

Deo Veternika bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 15.06.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 14 sati biti Dunavska ulica u Veterniku. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Deo Ledinaca bez vode zbog havarije

Deo Ledinaca bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 15.06.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 14 sati biti Dunavska ulica u Ledincima. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Bulevar kralja Petra prvog bez vode

Bulevar kralja Petra prvog bez vode

Dnevnik 15.06.2020
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži bez vode će od 8 do 15 sati biti Bulevar kralja Petra prvog, od broja 65 do broja 97. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Deo Bulevara kralja Petra prvog bez vode zbog radova

Deo Bulevara kralja Petra prvog bez vode zbog radova

Moj Novi Sad 15.06.2020
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, bez vode će danas od 8 do 15 sati biti Bulevar kralja Petra prvog, od broja 65 do broja 97. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i… »
Deo Bulevara kralja Petra bez vode do 15 sati

Deo Bulevara kralja Petra bez vode do 15 sati

RTV 15.06.2020
NOVI SAD - Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži bez vode će od 8 do 15 sati biti Bulevar kralja Petra I, od broja 65 do broja 97. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i… »

Vesti dana »