Povezane vesti
Odloženo suđenje za napad na Borka Stefanovića, nije došao jedan optuženi
Radio 021 15.06.2020
Ročište na ponovljenom suđenju za napad na funkcionera Stranke slobode i pravde Borka Stefanovića i još dve osobe, koji se dogodio u Kruševcu u novembru 2018. godine, odloženo je jer se nije pojavio jedan od trojice optuženih. Sudija Dragan Zdravković… »
Slučaj napada ispred MZ Rasadnik: Suđenje odloženo za 16. jul, izostao jedan od okrivljenih
Večernje novosti 15.06.2020
Suđenje pred Višim sudom u Kruševcu zbog incidenta u MZ Rasadnik novembra 2018. danas je odloženo. KRUŠEVAC-IAKO je krenulo ispočetka, suđenje pred Višim sudom u Kruševcu zbog incidenta u MZ Rasadnik novembra 2018.godine,kada su napadnuti kruševački… »
Odloženo suđenje za napad na Borka Stefanovića
RTS 15.06.2020
Pred Višim sudom u Kruševcu odloženo je suđenje za napad na Borka Stefanovića, jednog od lidera Saveza za Srbiju, dvojicu aktivista i službeno lice. Suđenje je odloženo zbog nedolaska D. G., jednog od trojice optuženih. Da podsetimo, prethodno ročište… »
Vesti dana »

Toplo i sparno, temperatura do 38 stepeni – od nedelje prijatnije vreme
Glas Zaječara pre 22 minutajoš 22 povezane

Košarkaški kadeti Srbije igraju za evropsku titulu: Na korak od zlatne istorije
Euronews pre 23 minutajoš 25 povezanih

Istorijski sastanak Trampa i Putina: Dvojica lidera kao stari znanci
Vreme pre 1 satjoš 14 povezanih