Povezane vesti

Alabar stigao, obilazi Beograd na vodi sa Vučićem i Malim: Završava se najviša zgrada na Balkanu

Alabar stigao, obilazi Beograd na vodi sa Vučićem i Malim: Završava se najviša zgrada na Balkanu

Telegraf 15.06.2020
Alabar se zahvalio na pomoći i saradnji koju je kompanija dobila prilikom gradnje projekta. - Svaki put kada dođem, Beograd na vodi je sve lepši i lepši - rekao je Muhamed Alabar, predsednik kompanije Igl Hils, koja gradi "Beograd na vodi". On je… »
Vučić se oglasio na instagramu posle obilaska Beograda na vodi: Ponosan sam na ovo gradilište i šta smo sve uradili foto

Vučić se oglasio na instagramu posle obilaska Beograda na vodi: Ponosan sam na ovo gradilište i šta smo sve uradili foto

Kurir 15.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas Beograd na vodi. - Kula Beograd u okviru Beograda na vodi, koja će biti najviša zgrada u Srbiji sa 40 spratova i vidikovcem, biće otvorena za 15 meseci odnosno do kraja 2021. godine ili najkasnije… »
Vučić: Kula Beograd gotova do kraja 2021. godine

Vučić: Kula Beograd gotova do kraja 2021. godine

Nova 15.06.2020
Kula Beograd u okviru Beograda na vodi, koja će biti najviša zgrada u Srbiji sa 40 spratova i vidikovcem, biće otvorena za 15 meseci odnosno do kraja 2021. godine ili najkasnije u januaru 2022, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Vučić u obilasku Beograda na vodi: Ponosan sam na ovo gradilište, Kula Beograd gotova za 15 meseci foto, video

Vučić u obilasku Beograda na vodi: Ponosan sam na ovo gradilište, Kula Beograd gotova za 15 meseci foto, video

Kurir 15.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i direktor kompanije "Igl Hils" Muhamed Alabar obilaze danas Kulu Beograd u Beogradu na vodi. Sa njim je i ministar finansija Siniša Mali, gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić i predsednica opštine Savski venac… »
Vučić: Ovo je novi simbol Srbije! Svi će dolaziti zbog pogleda! Foto/video

Vučić: Ovo je novi simbol Srbije! Svi će dolaziti zbog pogleda! Foto/video

Mondo 15.06.2020
“Ponosan sam što smo od jedne močvare napravili jedan od najlepših delova naše prestonice. Još da dođe taj 'Luj Viton'...”, rekao je Vučić tokom obilaska radova na kuli u Beogradu na vodi. “Ponosan sam što smo od jedne močvare napravili… »
Vučić: Kula u Beogradu na vodi gotova do kraja 2021, a tržni centar u oktobru

Vučić: Kula u Beogradu na vodi gotova do kraja 2021, a tržni centar u oktobru

N1 Info 15.06.2020
Kula u okviru "Beograda na vodi", koja će imati 40 spratova sa vidikovcem, biće otvorena za najviše 16 meseci, odnosno do kraja 2021. godine ili najkasnije početkom 2022. godine, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Već je urađeno… »
Vučić najavio završetak kule u Beogradu na vodi za najviše 16 meseci

Vučić najavio završetak kule u Beogradu na vodi za najviše 16 meseci

Danas 15.06.2020
Kula u okviru „Beograda na vodi“, koja će imati 40 spratova sa vidikovcem, biće otvorena za najviše 16 meseci, odnosno do kraja 2021. godine ili najkasnije početkom 2022. godine, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić. „Već je… »
Vučić obišao "Beograd na vodi": Najviša kula u Srbiji biće gotova za 15 meseci (video)

Vučić obišao "Beograd na vodi": Najviša kula u Srbiji biće gotova za 15 meseci (video)

Blic 15.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i direktor kompanije "Eagle Hills" Muhamed Alabar obilaze danas radove na Kuli "Beograd" u Beogradu na vodi. - Ponosan sam na ovo gradilište, na ovo što je urađeno. U ovom trenutku za nas je najvažnija činjenica… »
Vučić Malom: Jaoo, Siniša, vidi se da ti srpski jezik nije bio jača strana

Vučić Malom: Jaoo, Siniša, vidi se da ti srpski jezik nije bio jača strana

Mondo 15.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prekorio ministra finansija i bivšeg gradonačelnika Beograda Sinišu Malog tokom obilaska radova u naselju "Beograd na vodi". Opominjao novinare, snimatelje i fotoreportere da se ne izlažu opasnosti. Predsednik… »

Vesti dana »