Povezane vesti

Damir izbo trudnu ženu, pa šokirao izjavom posle napada: Majka ranjenje Dragane očajna detalji užasa kod Aleksandrovca

Damir izbo trudnu ženu, pa šokirao izjavom posle napada: Majka ranjenje Dragane očajna detalji užasa kod Aleksandrovca

Kurir 15.06.2020
Damir I. (18) je u subotu popodne pet puta izbo vanbračnu suprugu Draganu V. (29), koja je u četvrtom mesecu trudnoće zbrinuta u Opštoj bolnici u Kruševcu. Kakva se krvava drama događala u skromnoj baraci na deponiji Sinjevac, dva kilometra od… »
Majka izbodene trudnice: Ranjenu sam je iznela iz barake. Otac osumnjičenog: Nije bio svestan šta je uradio - Roditelji…

Majka izbodene trudnice: Ranjenu sam je iznela iz barake. Otac osumnjičenog: Nije bio svestan šta je uradio - Roditelji…

Večernje novosti 15.06.2020
Damirov otac Nezir Imer je i Draganin očuh, jer sa njenom majkom Đevrijom Ljubišević živi već 13 godina. Rekla mu je da dete nije njegovo - kaže Nezir. ALEKSANDROVAC - ”NE znam šta sam uradio, ja idem u zatvor”. Ovo je prvo rekao Damir… »
Užas! Pet puta nožem izbo trudnu ženu: Majka i beba preživele!

Užas! Pet puta nožem izbo trudnu ženu: Majka i beba preživele!

Kurir 15.06.2020
Damir I. (18) koji je uhapšen zbog sumnnje da je teško povredio Draganu V. (29) iz Aleksandrovca koja je u četvrftom mesecu trudnoiće, prvo rekao da je to uradio jer mu je kazala da dete nije njegovo, a kasnije je to negirao. Damir I. (18) koji je u… »

Vesti dana »