Povezane vesti

Zvezda zove: Besplatno na proslavu titule

Zvezda zove: Besplatno na proslavu titule

Mozzart sport 15.06.2020
Crveno-beli zovu navijače na duel protiv Proletera. Crvena zvezda je ove sezone osvojila titulu prvaka Srbije, a u poslednjem kolu protiv Proletera, u subotu od 19 časova i 15 minuta, crveno-beli če otvoriti vrata stadiona Rajko Mitić i ulazak na… »
Zvezda: ''Slavimo 75 godina ljubavi i 31. titulu'' - I to, besplatno!

Zvezda: ''Slavimo 75 godina ljubavi i 31. titulu'' - I to, besplatno!

Sportske.net 15.06.2020
Najnoviji porazi ipak nisu pokvarili šampionsko raspoloženje u Crvenoj zvezdi. Crvena zvezda će u subotu, 20. juna proslaviti svoju treću uzastopnu šampionsku titulu, ukupno 31. Svečana ceremonija dodele pehara planirana je pred meč poslednjeg kola… »
Besplatno na proslavu titule: Sprema se spektakl na ‘Marakani’, a Crvena zvezda poziva sve navijače!

Besplatno na proslavu titule: Sprema se spektakl na ‘Marakani’, a Crvena zvezda poziva sve navijače!

Hot sport 15.06.2020
Crvena zvezda je u sezoni 2019/20 postala prvak države po 31. put, a u poslednjem kolu protiv Proletera, u subotu od 19 časova i 15 minuta, crveno-beli će zajedno sa navijačima proslaviti još jednu titulu. Kako navode iz tabora crveno-belih, ‘iza… »
Zvezda opet ruši Liverpul, besplatno na proslavu titule

Zvezda opet ruši Liverpul, besplatno na proslavu titule

Nova 15.06.2020
Crvena zvezda je nedavno obezbedila osvajanje 31. titule državnog prvaka, a zvanična proslava sa navijačima očekuje se u poslednjem kolu Superlige. Crveno-beli u subotu 20. juna od 19.15 časova igraju na stadionu “Rajko Mitić” protiv Proletera i… »
Borjan: Mi smo Zvezda i bićemo šampioni igrali dobar fudbal ili ne!

Borjan: Mi smo Zvezda i bićemo šampioni igrali dobar fudbal ili ne!

Mozzart sport 15.06.2020
“Smara me više da pričam da smo najbolji”, kaže golman crveno-belih. Milanu Borjanu se očigledno smučilo da sluša “prozivke” sa druge strane Topčiderskog brda. Pa na optužbe iz Partizanovog tabora, u kome – izuzev u slučaju šefa struke… »
Borjan: Titulu smo zaslužili na terenu, za ostale imam samo jednu poruku

Borjan: Titulu smo zaslužili na terenu, za ostale imam samo jednu poruku

Večernje novosti 15.06.2020
Svi znamo kako se refren nase pesme "Pune tribine ludih navijača" završava - jasan je golman Zvezde. Kapiten fudbalera Crvene zvezde Milan Borjan izjavio je da je treća uzastopna titula osvojena zasluženo, na terenu, kao i da jedva čeka proslavu. -… »
Borjan: Smara me više da pričam! Poruka svima je kraj one navijačke pesme

Borjan: Smara me više da pričam! Poruka svima je kraj one navijačke pesme

Mondo 15.06.2020
"Umoran sam da pričam o zasluženoj tituli. Kako se osećam? Savršeno!" "Umoran sam da pričam o zasluženoj tituli. Kako se osećam? Savršeno!" Crvena zvezda neslavno privodi kraju sezonu 2019/20, iako je u prvom kolu posle pauze "overila" osvajanje… »
Borjan besan na kritike: Čujte kraj pesme “Mi smo šampioni”

Borjan besan na kritike: Čujte kraj pesme “Mi smo šampioni”

Nova 15.06.2020
Milan Borjan, kapiten Crvene zvezde, izjavio je da je treća uzastopna titula osvojena zasluženo, na terenu, kao i da jedva čeka proslavu. “Umoran sam više da pričam o zasluženoj tituli. Ovu titulu sam ja uzeo, moji saigrači, moj trener, moj klub… »
Borjanu prekipelo: ''Svi znamo kako se završava refren naše pesme 'Pune tribine ludih navijača'''

Borjanu prekipelo: ''Svi znamo kako se završava refren naše pesme 'Pune tribine ludih navijača'''

Sportske.net 15.06.2020
Golman i kapiten Zvezde oglasio se danas, posle drugog uzastopnog poraza crveno-belih. Zvezda je posle osvojene titule prvaka doživela dva poraza u protekloj nedelji - onaj mnogo bolniji od Partizana u sredu u Humskoj (1:0), kada je ostala bez prilike da… »
"Smara me više da pričam o zasluženoj tituli": Borjanov emotivni izliv pred Zvezdino poslednje kolo

"Smara me više da pričam o zasluženoj tituli": Borjanov emotivni izliv pred Zvezdino poslednje kolo

Telegraf 15.06.2020
Kapiten crveno-belih poručio je da su on i njegove kolege "gulile kolena" na najgorim terenima i da tri godine uzastopno dokazuju da je Zvezda najveći klub u Srbiji i Beogradu. Kapiten Crvene zvezde Milan Borjan oglasio se dan nakon poraza od TSC-a, u… »
Milan Borjan: Mi smo šampioni i bićemo igrali dobar fudbal ili ne jer smo najbolji! Ovaj pehar sanjao sam kao klinac

Milan Borjan: Mi smo šampioni i bićemo igrali dobar fudbal ili ne jer smo najbolji! Ovaj pehar sanjao sam kao klinac

Hot sport 15.06.2020
Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su novu, 31. titulu u šampionatu naše zemlje. Jedan od najzaslužnijih za uspeh Zvezde jeste i kapiten Milan Borjan. Čuvar mreže Crvene zvezde poručio je da je on, zajedno sa svojim saigračima i trenerom, titulu… »
"Smarate! Svi znamo kako se refren naše pesme ‘Pune tribine ludih navijača’ završava - e, to je moja poruka svima!"…

"Smarate! Svi znamo kako se refren naše pesme ‘Pune tribine ludih navijača’ završava - e, to je moja poruka svima!"…

Sportal blic 15.06.2020
Crvena zvezda je još 29. maja osvojila treću uzastopnu titulu, potom je ispala u polufinalu Kupa Srbije od Partizana (1:0), a utisak kapitena crveno-belih Milana Borjana je da se uspeh njegove ekipe ne vrednuje dovoljno. - Smara me više da pričam o… »

Vesti dana »