Povezane vesti
Uhapšeno osam lica zbog utaje poreza u iznosu od 167 miliona dinara i pranja novca
Subotica.com 15.06.2020
U zajedničkoj akciji inspektora Poreske policije i policijskog Odeljenja za suzbijanje korupcije, a na osnovu naloga Višeg javnog tužilaštva u Novom Sadu uhapšen je vlasnik zanatske radnje iz Subotice i još sedam lica zbog sumnje da su izvršili utaju… »
Uhapšeno osam osoba zbog utaje poreza i pranja novca
RTV 15.06.2020
SUBOTICA - U zajedničkoj akciji inspektora Poreske policije i policijskog Odeljenja za suzbijanje korupcije uhapšen je vlasnik zanatske radnje iz Subotice i još sedam osumnjičenih za utaju poreza od 167 miliona dinara i pranje novca, saopštila je danas… »
Uhapšeno osmoro zbog utaje poreza, državi "odrali" za 167 miliona dinara
Mondo 15.06.2020
U zajedničkoj akciji inspektora Poreske policije i policijskog Odeljenja za suzbijanje korupcije uhapšen je vlasnik zanatske radnje iz Subotice i još sedam osumnjičenih za utaju poreza od 167 miliona dinara i pranje novca, saopštila je danas Poreska… »
Vesti dana »
Denver i bez Jokića srušio Toronto, pobeda Sparsa u senci povrede Vembanjame
Sportske.net pre 12 minutajoš 27 povezanih
(Foto, video) Najmanje 10 mrtvih! Stravični prizori iz ekskluzivnog zimovališta u Švajcarskoj: Eksplozija u podrumu bara, a onda je krenuo horor
Blic pre 12 minutajoš 18 povezanih
Prvog dana 2026. godine hladno jutro, tokom dana razvedravanje i sunčani periodi
Glas juga pre 52 minutajoš 13 povezanih
Naftna industija Srbije i JANAF dobili licencu OFAK-a za nastavak rada do 23. januara
Pravda pre 1 satjoš 11 povezanih




