Povezane vesti

Mitropolit Amfilohije poslao nikad snažniju poruku: "Od sada ću litije prijavljivati ja, neka hapse mene"

Mitropolit Amfilohije poslao nikad snažniju poruku: "Od sada ću litije prijavljivati ja, neka hapse mene"

Srbija danas 16.06.2020
Amfilohije je odgovarajući na pitanje novinara, rekao da su akcije policije - zastrašivanje naroda. Mitropoliti crnogorsko-primorski Amfilohije izjavio je da će ubuduće svaku litiju policiji prijavljivati on, kako bi službenici policije hapsili… »
Amfilohije: Zločinački odnos vlasti prema narodu, od sada ću litije prijavljivati ja, nek hapse mene

Amfilohije: Zločinački odnos vlasti prema narodu, od sada ću litije prijavljivati ja, nek hapse mene

RTV 16.06.2020
PODGORICA - Mitropoliti crnogorsko-primorski Amfilohije izjavio je da će ubuduće svaku litiju policiji prijavljivati on, kako bi službenici policije hapsili njega, a ne sveštenike kao do sad. "Ako treba nekoga da procesuiraju, to je mitropolit...jer… »
Mitropolit Amfilohije poručio:Od sada ću litije prijavljivati ja, neka hapse mene!

Mitropolit Amfilohije poručio:Od sada ću litije prijavljivati ja, neka hapse mene!

Večernje novosti 16.06.2020
Amfilohije je odgovarajući na pitanje novinara, rekao da su akcije policije - zastrašivanje naroda. MITROPOLIT crnogorsko-primorski Amfilohije izjavio je da će ubuduće svaku litiju policiji prijavljivati on, kako bi službenici policije hapsili njega… »
Amfilohije: Od sada ću litije prijavljivati ja, neka hapse mene

Amfilohije: Od sada ću litije prijavljivati ja, neka hapse mene

Sputnik 16.06.2020
Mitropoliti crnogorsko-primorski Amfilohije izjavio je da će ubuduće svaku litiju policiji prijavljivati on, kako bi službenici policije hapsili njega, a ne sveštenike kao do sad. „Ako treba nekoga da procesuiraju, to je mitropolit...jer sve što se… »
”Od sada ću litije prijavljivati ja, pa nek mene hapse”

”Od sada ću litije prijavljivati ja, pa nek mene hapse”

Alo 16.06.2020
Amfilohije je odgovarajući na pitanje novinara, rekao da su akcije policije – zastrašivanje naroda. izjavio je da će ubuduće svaku litiju policiji prijavljivati on, kako bi službenici policije hapsili njega, a ne sveštenike kao do sad. “Ako… »
Mitropolit Amfilohije: Od sada ću litije prijavljivati ja, neka hapse mene!

Mitropolit Amfilohije: Od sada ću litije prijavljivati ja, neka hapse mene!

Kurir 16.06.2020
PODGORICA - Mitropoliti crnogorsko-primorski Amfilohije izjavio je da će ubuduće svaku litiju policiji prijavljivati on, kako bi službenici policije hapsili njega, a ne sveštenike kao do sad. "Ako treba nekoga da procesuiraju, to je mitropolit...jer… »

Vesti dana »