Povezane vesti

Šuška se, šuška: Ona je "ukrala" svu pažnju na Šaulićevom rođendanu! (foto)

Šuška se, šuška: Ona je "ukrala" svu pažnju na Šaulićevom rođendanu! (foto)

Mondo 16.06.2020
Da li je ovo potvrda ljubavi? Da li je ovo potvrda ljubavi? U jeku glasina da je sin pokojnog Šabana Šaulića, Mihajlo otpočeo romansu sa Aleksandrom Mladenović ona se pojavila na proslavi njegovog rođendana i privukla veliku pažnju. Pevačica je… »
Aleksandra Mladenović između dve vatre: Na Mihajlovom rođendanu peva njen bivši dečko

Aleksandra Mladenović između dve vatre: Na Mihajlovom rođendanu peva njen bivši dečko

Telegraf 16.06.2020
Na žurki ne manjka dobre atmosfere, a slavljenik Mihajlo, kao i njegova sestra Ilda su jedni od najveselijih. Aleksandra Mladenović pojavila se na proslavi rođendana Mihajla Šaulića, sina pokojnog kralja narodne muzike Šabana Šaulića, a pevačica… »
Aleksandra Mladenović stigla na šaulićev rođendan: Kakav dekolte! "Znam ja šta on voli, a on zna šta mu ja želim!"…

Aleksandra Mladenović stigla na šaulićev rođendan: Kakav dekolte! "Znam ja šta on voli, a on zna šta mu ja želim!"…

Blic 15.06.2020
Pevačica Aleksandra Mladenović pojavila se večeras na rođendanu Mihajla, sina Šabana Šaulića, u jeku priča da su nedavno otpočeli romansu. - Znam ja šta on voli, pripremili smo repertoar, zapevaću mu njegovu omiljenu pesmu. Nije moja, nije moja… »

Vesti dana »