Povezane vesti

Polovina Budisave bez vode zbog havarije

Polovina Budisave bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 16.06.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 17 sati biti leva strana naselja Budisava gledano iz pravca grada. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Majevička ulica bez vode do 15 časova

Majevička ulica bez vode do 15 časova

Dnevnik 16.06.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 15 sati biti Majevička ulica. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Deo Sajmišta bez vode zbog havarije

Deo Sajmišta bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 16.06.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 15 sati biti Majevička ulica u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Balazkova u Novom Sadu i deo Kamenice bez vode

Balazkova u Novom Sadu i deo Kamenice bez vode

Dnevnik 16.06.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 11 sati biti Balzakova ulica, od broja 15 do broja 25. Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti ulice Ružin venac, Slavujeva, Put heroja i okolne ulice u Sremskoj Kamenici. Postoji… »
Delovi Limana i Sremske Kamenice bez vode zbog havarije

Delovi Limana i Sremske Kamenice bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 16.06.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 11 sati biti Balzakova ulica u Novom Sadu – od broja 15 do broja 25, a do 14 sati ulice Ružin venac, Slavujeva, Put heroja i okolne ulice u Sremskoj Kamenici. Postoji mogućnost da će u toku… »

Vesti dana »