Povezane vesti

Jovanović: Ponašanje lidera PSG-a najveća sramota izborne kampanje

Jovanović: Ponašanje lidera PSG-a najveća sramota izborne kampanje

Novi magazin 16.06.2020
Predsednik Liberalno demokratske partije (LDP) Čedomir Jovanović osudio je danas ponašanje lidera Pokreta slobodnih građana (PSG) Sergeja Trifunovića koji se na društvenim mrežama, kako je naveo, "pohvalio pevanjem četničkih pesama", a kasnije… »
Olenik osudio Trifunovića zbog pevanja četničke pesme

Olenik osudio Trifunovića zbog pevanja četničke pesme

Novi magazin 16.06.2020
Jedan od lidera Ujedinjene demokratske Srbije (UDS) Aleksandar Olenik najoštrije je danas osudio postupke lidera Pokreta slobodnih građana (PSG) Sergeja Trifunovića koji je u društvu prijatelja i pratijskih kolega pevao četničku pesmu u jednoj… »
Da li je ovo Trifunović skroz odlepio?! Pa šta on to priča: Sada sam četnik, a posle ću biti...

Da li je ovo Trifunović skroz odlepio?! Pa šta on to priča: Sada sam četnik, a posle ću biti...

Pravda 16.06.2020
Lider Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović odgovorio je na kritike dela opozicije, povodom njegove interpretacije četničkih pesama na društvenim mrežama. Podsetimo, dan pošto se lider PSG, pohvalio pevanjem četničkih pesama u kafani… »
"Boško, puko si": Sergej Trifunović u kafani peva četničke pesme, a evo šta je poručio lideru Dveri

"Boško, puko si": Sergej Trifunović u kafani peva četničke pesme, a evo šta je poručio lideru Dveri

Blic 16.06.2020
Sergej Trifunović, lider Pokreta slobodnih građana (PSG) ne prestaje da iznenađuje javnost. U poslednjem klipu koji se širi društvenim mrežama on u većem društvu peva četničku pesmu, a na samom kraju klipa imao je i jednu poruku za Boška… »
Jovanović: Sergejevo ponašanje je sramota ove kampanje

Jovanović: Sergejevo ponašanje je sramota ove kampanje

Nova 16.06.2020
Najoštrije osuđujem ponašanje rukovodstva Pokreta slobodnih građana, čiji se predsednik na društvenim mrežama pohvalio pevanjem četničkih pesama, da bi kasnije nevešto obrisao snimak, misleći da tako može skloniti sramotu. Kao čovek i… »
Snimak Sergeja Trifunovića na kojem peva četničku pesmu, osude na mrežama

Snimak Sergeja Trifunovića na kojem peva četničku pesmu, osude na mrežama

N1 Info 16.06.2020
Lider Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović objavio je, a potom obrisao snimak na kom se vidi kako peva četničku pesmu, a usledile su brojne kritike na društvenim mrežama. Oglasila se i sociološkinja Vesna Pešić, koja je u tvitu navela da… »
Sergejev “četnički” faul: “Ljudi ne razumeju humor”

Sergejev “četnički” faul: “Ljudi ne razumeju humor”

Nova 16.06.2020
Lider Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović objavio je, a potom obrisao snimak na kom se vidi kako peva četničku pesmu, međutim internet sve pamti pa je naišao na more kritika na društvenim mrežama. Oglasila se i sociološkinja Vesna… »
Sergej pevao četničke pesme Olenik: Ti si Legijin drug, ceniš koljače!

Sergej pevao četničke pesme Olenik: Ti si Legijin drug, ceniš koljače!

Kurir 16.06.2020
Dan pošto se Sergej Trifunović, lider PSG, pohvalio pevanjem četničkih pesama u kafani, stigle su oštre osude od dela opozicije, uključujući i dojučerašnje članove ovog pokreta. Aleksandar Olenik, danas jedan od lidera Ujedinjene demokratske… »
Sergeja Trifunovića prozivaju da je "četnik", on kaže: "Šta sam sledeće?"

Sergeja Trifunovića prozivaju da je "četnik", on kaže: "Šta sam sledeće?"

Mondo 16.06.2020
Iako po opredeljenju levičar Sergej Trifunović u jednoj kafani otpevao četničku pesmu u kojoj se pominje Draža Mihailović. Osuda na društvenim mrežama. Iako po opredeljenju levičar Sergej Trifunović u jednoj kafani otpevao četničku pesmu u… »
Trifunović odbrusio oleniku: Sad sam četnik, u nekom sledećem deljenju postaću vukodlak!

Trifunović odbrusio oleniku: Sad sam četnik, u nekom sledećem deljenju postaću vukodlak!

Kurir 16.06.2020
Lider Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović odgovorio je na kritike dela opozicije, povodom njegove interpretacije četničkih pesama na društvenim mrežama. Podsetimo, dan pošto se lider PSG, pohvalio pevanjem četničkih pesama u kafani… »
Čedomir Jovanović: Sa mesta gde je ubijen Stambolić na Fruškoj gori krećem u maraton za mir

Čedomir Jovanović: Sa mesta gde je ubijen Stambolić na Fruškoj gori krećem u maraton za mir

Radio 021 16.06.2020
Nosilac liste "Koalicija za mir" i predsednik Liberalno demokratske partije (LDP) Čedomir Jovanović zatražio je danas podršku građana koji sa njim dele ideje antifašizma, bez obzira koje su vere i nacije i najavio da će u sredu, 17. juna krenuti u… »

Vesti dana »