Povezane vesti

Jokićev trener iznenadio javnost:Preležao koronu, a saznao 2 meseca kasnije

Jokićev trener iznenadio javnost:Preležao koronu, a saznao 2 meseca kasnije

Mondo 16.06.2020
Trener Denvera Majkl Meloun izjavio je da je bio pozitivan na Covid-19, što je ustanovio naknadno. Trener Denvera Majkl Meloun izjavio je da je bio pozitivan na Covid-19, što je ustanovio naknadno Majkl Meloun, trener Denver Nagetsa, izjavio je da je… »
Jokićev trener: Imao sam virus, ali sam ga šutnuo u zadnjicu

Jokićev trener: Imao sam virus, ali sam ga šutnuo u zadnjicu

Nova 16.06.2020
Majk Meloun, trener Denvera, otkrio je da je imao koronavirus, ali da to nije bilo dijagnostifikovano. On je naveo da je u njegovom organizmu utvrđeno prisustvo antitela na nedavnom testiranju. Meloun je dodao i da je oko 20. marta osetio da nešto nije… »
"Razbio sam: Koronu!" Trener Nikole Jokića Meloun pobedio zarazu, iako u Americi nije mogao da se testira dok mu je bilo…

"Razbio sam: Koronu!" Trener Nikole Jokića Meloun pobedio zarazu, iako u Americi nije mogao da se testira dok mu je bilo…

Sportal blic 16.06.2020
Trener Nikole Jokića u Denver Nagetsima, Majkl Meloun, obelodanio je da je preboleo novi korona virus. Kako je istakao, isprva nije ni znao da se inficirao, a tek kada je opaku zarazu preboleo, utvrđeno je da je bio inficiran SARS-CoV-2 tipom korona… »
Jokićev trener imao korona virus, saznao dva meseca kasnije

Jokićev trener imao korona virus, saznao dva meseca kasnije

Telegraf 16.06.2020
Majk Meloun nije u startu bio u mogućnosti da se pregleda. Još jedan NBA akter je prebrodio virus COVID-19, u pitanju je trener Denvera Majk Meloun, koji se u martu zarazio, bolest je bila sa simptomima, ali je tek u maju dobio potvrdu da je bolovao od… »

Vesti dana »