Povezane vesti

Vučević: Uložili smo u Rumenku 883 miliona dinara, a pripremamo i nove projekte

Vučević: Uložili smo u Rumenku 883 miliona dinara, a pripremamo i nove projekte

Blic 16.06.2020
- Završetkom poslednje faze izgradnje kanalizacione mreže na teritoriji MZ Rumenka, infrastrukturom će biti pokriveno 99 procenata tog naselja, a vrednost poslednje faze je 110 miliona dinara – naglasio je gradonačelnik Miloš Vučević prilikom… »
Vučević: Od kako sam ja gradonačelnik, uloženo je 883 miliona rsd u Rumenku

Vučević: Od kako sam ja gradonačelnik, uloženo je 883 miliona rsd u Rumenku

Mondo 16.06.2020
Gradonačelnik je u Rumenki posetio i porodičnu firmu ''Rakić prom'', a potom je obišao radove na rekonstrukciji fudbalskog terena u tom mestu. Gradonačelnik je u Rumenki posetio i porodičnu firmu ''Rakić prom'', a potom je obišao radove na… »
Stepanovićevo se sprema za veliki jubilej (FOTO)

Stepanovićevo se sprema za veliki jubilej (FOTO)

Moj Novi Sad 16.06.2020
Naselje solunskih dobrovoljaca krajem godine slavi 100 godina od osnivanja. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević posetio je prigradsko naselјe Stepanovićevo i tom prilikom obišao je novoizgrađeno dečije igralište, teren za boćanje i… »
Miloš Vučević: Od kako sam ja gradonačelnik, uloženo je 883 miliona dinara u Rumenku, a pripremamo i nove projekte

Miloš Vučević: Od kako sam ja gradonačelnik, uloženo je 883 miliona dinara u Rumenku, a pripremamo i nove projekte

Kurir 16.06.2020
- Završetkom poslednje faze izgradnje kanalizacione mreže na teritoriji MZ Rumenka, infrastrukturom će biti pokriveno 99 procenata tog naselja, a vrednost poslednje faze je 110 miliona dinara – naglasio je gradonačelnik Miloš Vučević prilikom… »
Završava se izgradnja kanalizacije u Rumenki

Završava se izgradnja kanalizacije u Rumenki

RTV 16.06.2020
NOVI SAD - Završetkom poslednje faze izgradnje kanalizacione mreže na teritoriji MZ Rumenka, infrastrukturom će biti pokriveno 99 procenata tog naselja, a vrednost poslednje faze je 110 miliona dinara – naglasio je gradonačelnik Miloš Vučević… »
Centar Stepanovićeva biće spreman za obeležavanje velikog jubileja

Centar Stepanovićeva biće spreman za obeležavanje velikog jubileja

RTV 16.06.2020
NOVI SAD - Gradonačеlnik Novog Sada Miloš Vučеvić posеtio jе prigradsko nasеljе Stеpanovićеvo i tom prilikom obišao jе novoizgrađеno dеčijе igralištе, tеrеn za boćanjе i košarkaški tеrеn, radovе na rеkonstrukciji zgradе… »
Centar Stepanovićeva biće spreman za 100 godina od osnivanja

Centar Stepanovićeva biće spreman za 100 godina od osnivanja

Dnevnik 16.06.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević posetio je prigradsko naselje Stepanovićevo i tom prilikom obišao je novoizgrađeno dečije igralište, teren za boćanje i košarkaški teren, radove na rekonstrukciji zgrade Mesne zajednice, a potom su ga… »
U toku poslednja faza izgradnje kanalizacione mreže u Rumenki

U toku poslednja faza izgradnje kanalizacione mreže u Rumenki

Dnevnik 16.06.2020
Završetkom poslednje faze izgradnje kanalizacione mreže na teritoriji MZ Rumenka, infrastrukturom će biti pokriveno 99 procenata tog naselja, a vrednost poslednje faze je 110 miliona dinara, naglasio je gradonačelnik Miloš Vučević prilikom obilaska… »

Vesti dana »