Povezane vesti
Karić: Budućnost Srbije je u ulaganju u porodične firme
Glas Zapadne Srbije 16.06.2020
Požega - Privredno-politička delegacija Pokreta Snaga Srbije - BK na čelu sa Dragomirom J. Karićem posetila je domaćinstvo porodice Pavlović u Tabanovićima nadomak Požege. O gazdinstvu brinu tri generacije - najstariji Milena i Kosta, njihovi sinovi… »
Karić: Budućnost Srbije je u ulaganju u porodične firme
Telegraf 16.06.2020
- Srbija ima snage i veliki potencijal - rekao je Karić. Privredno-politička delegacija Pokreta snaga Srbije - BK, koju je predvodio Dragomir Karić posetila je danas domaćinstvo porodice Pavlović u Tabanovićima nadomak Požege, gde su poručili da se… »
Vesti dana »
Stravična oluja pogodila jug Srbije: Počeo da tutnji i grad, olujni vetar prekinuo internet i kablovsku televiziju u nekim delovima grada (foto/video)
Kurir pre 2 satajoš 23 povezane
Saznajemo: Velika promena pred finale Evrovizije: Kosjerina se neće javiti iz Beograda, RTS doneo odluku
Telegraf pre 26 minutajoš 19 povezanih
Opozicija traži sednicu Odbora za odbranu i unutrašnje poslove zbog slučaja Milić
Beta pre 4 satijoš 14 povezanih




