Povezane vesti
Moskva u pripravnosti! Kremlj budno prati kada se NATO približava ruskoj granici
Pravda 16.06.2020
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov kaže da odluka NATO da prizna Ukrajinu kao "partnera s velikim mogućnostima" neće doprineti stabilnosti i bezbednosti u Evropi. Peskov je rekao da Kremlj budno prati šta radi NATO, pogotovo kada se približava ruskoj… »
Kremlj: Novi status Kijeva pri NATO-u ne znači i veću bezbednost u Evropi
Vesti online 16.06.2020
To što je Ukrajina dobila status partnera NATO-a širokih mogućnosti ne doprinosi jačanju bezbednosti u Evropi, ocenio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov. Upitan da li je Kremlj registrovao da je Alijansa dala ovaj status Kijevu, kao i da se to desilo… »
Kremlj motri na NATO trupe koje se bliže ruskoj granici
Nova 16.06.2020
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov kaže da odluka NATO da prizna Ukrajinu kao "partnera s velikim mogućnostima" neće doprineti stabilnosti i bezbednosti u Evropi. Kremlj budno prati šta radi NATO, pogotovo kada se približava ruskoj granici, rekao je… »
Vesti dana »
Nikezić (SSP): Problem NIS-a još nije rešen kao dokaz Vučićeve neodgovorne energetske politike
Nedeljnik pre 40 minutajoš 37 povezanih
Avokatica Borović: Tužilaštvo nema nijedan validan dokaz, postupak pokušaj zastrašivanja studentskog pokreta
N1 Info pre 4 minutajoš 26 povezanih
Vučić: Razmotreno više scenarija za zaštitu interesa zemlje, građana i privrede
RTV pre 2 satajoš 43 povezane
Zašto su Tajland i Kambodža ponovo u sukobu? Spor traje više od jednog veka, a ovo su razlozi
Mondo pre 1 satjoš 40 povezanih




