Povezane vesti

Neda Ukraden priznala da stan u elitnom delu Beograda nije njen!

Neda Ukraden priznala da stan u elitnom delu Beograda nije njen!

Mondo 16.06.2020
Samo stanuje tu. Samo stanuje tu. Pevačica Neda Ukraden, dane u izolaciji provela je u luksuznom naselju u Beogradu na vodi, odakle je na društvenim mrežama objavljivala video snimke sa terase. Iako su mediji nagađali da je ova nekretnina u… »
Neda Ukraden priznala da stan u elitnom naselju nije u njenom vlasništu: "Ja, nažalost, samo stanujem tu"

Neda Ukraden priznala da stan u elitnom naselju nije u njenom vlasništu: "Ja, nažalost, samo stanujem tu"

Blic 16.06.2020
Pevačica Neda Ukraden (69) se nedavno pohvalila skupocenom nekretninom u jednom od luksuznijih novoizgrađenih naselja u Beogradu. Ona je u tom stanu provela čitavu izolaciju, ali tvrdi da je tu samo stanovala i da stan nije u njenom vlasništvu. - Ja… »
"Ja, nažalost, samo stanujem tu": Neda priznala da stan u Beogradu na vodi nije u njenom vlasništvu

"Ja, nažalost, samo stanujem tu": Neda priznala da stan u Beogradu na vodi nije u njenom vlasništvu

Telegraf 16.06.2020
Pevačica kaže da iako je prošla epidemija korona virusa, ona još uvek strepi i veoma je oprezna. Pevačica Neda Ukraden (69), pojavila se sinoć, 15. maja, na promociji novog romana voditeljke Vesne Dedić, u jednom beogradskom lokalu. S obzirom na to… »

Vesti dana »