Povezane vesti

Deset dana pred sastanak u SAD "oživele" stare nesuglasice Beograda i Prištine

Deset dana pred sastanak u SAD "oživele" stare nesuglasice Beograda i Prištine

N1 Info 17.06.2020
O sastanku delegacija Beograda i Prištine u Beloj kući, za sada je poznata samo simbolika - da će se o Kosovu razgovarati uoči Vidovdana. Koje teme će se naći na pregovaračkom stolu - nisu izneli srpski, kosovski, a ni strani zvaničnici. Još uvek… »
Vučić: Mala je Srbija da bi zapovedala Beloj kući, ali je dovoljno velika da kaže koji su njeni interesi, koje može i…

Vučić: Mala je Srbija da bi zapovedala Beloj kući, ali je dovoljno velika da kaže koji su njeni interesi, koje može i…

Press 17.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovarajući na pitanja novinara, rekao je da u Vašingtonu na sastanku očekuje racionalne stvari, kao i da naša zemlja nije velika da bi zapovedala Beloj kući ali da može da kaže koji su njeni interesi… »
"Srbija je mala da bi zapovedala Beloj kući, ali i dovoljno velika da kaže koji su njeni interesi"

"Srbija je mala da bi zapovedala Beloj kući, ali i dovoljno velika da kaže koji su njeni interesi"

Pravda 17.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučič rekao je da ne zna šta će biti tema i u kojoj delegaciji se ide na sastanak u Vašington. Naglasio je da ne očekuje spektakularne stvari i da je Srbija mala da bi zapovedala Beloj kući, ali i dovoljno velika da… »
Počela gradnja brze saobraćajnice Iverak–Lajkovac

Počela gradnja brze saobraćajnice Iverak–Lajkovac

RTS 17.06.2020
Počeli su radovi na izgradnji brze saobraćajnice Iverak–Lajkovac kojom će se Valjevo povezati sa auto-putem "Miloš Veliki". Kada bude izgrađena brza saobraćajnica od Valjeva do Beograda i uz najsporiju vožnju biće potrebno samo oko sat vremena… »
Vučić: Ne znam šta će biti tema u Vašingtonu niti u kojem sastavu idemo

Vučić: Ne znam šta će biti tema u Vašingtonu niti u kojem sastavu idemo

Slobodna Evropa 17.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da još ne zna šta će biti tema razgovora u Vašingtonu, niti koji će biti sastav delegacije Beograda. "Kada biste me pitali da li će da se dogodi nešto što bi neki voleli da pišu, ja ne očekujem… »
Vučić: Ne očekujem spektakularne stvari već racionalan razgovor u Vašingtonu

Vučić: Ne očekujem spektakularne stvari već racionalan razgovor u Vašingtonu

N1 Info 17.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da još ne zna šta će biti tema razgovora u Vašingtonu, niti koji će biti sastav delegacije Beograda koja će otići tamo, ali da će Srbija umeti da sačuva svoje državne i nacionalne interese. "Kada… »
Vučić o sastanku u Vašingtonu 27. Juna: Mala je Srbija da bi mogla da zapoveda Beloj kući

Vučić o sastanku u Vašingtonu 27. Juna: Mala je Srbija da bi mogla da zapoveda Beloj kući

Kurir 17.06.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne očekuje spektakularne stvari na sastanku u Vašingtonu 27. juna, već racionalan i pragmatičan razgovor. "To su moja očekivanja. Mala je Srbija da bi mogla da zapoveda Beloj kući, ali dovoljno… »
Vučić: Mala je Srbija da bi zapovedala Beloj Kući, ali…

Vučić: Mala je Srbija da bi zapovedala Beloj Kući, ali…

Vesti online 17.06.2020
Aleksandar Vučić obišao je radove na izgradnji saobraćajnice Lajkovac-Iverak, nakon čega je odgovarao na pitanja novinara. Komentarisao je predstojeći sastanak u Vašingtonu zakazan za 27. jun. – Ne znam ni šta će da bude tema, ni koja… »
Počela gradnja brze saobraćajnice Iverak – Lajkovac

Počela gradnja brze saobraćajnice Iverak – Lajkovac

RTV 17.06.2020
LAJKOVAC - Radovi na izgradnji brze saobraćajnice Iverak - Lajkovac, kojom će se Valjevo povezati sa auotputem "Miloš Veliki", počeli su danas, a događaju prisustvuje predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Kada se završe svi radovi, od Beograda do… »
Vučić na izgradnji puta kod Lajkovca: Može li malo brže?

Vučić na izgradnji puta kod Lajkovca: Može li malo brže?

Dnevnik 17.06.2020
LAJKOVAC: Izgradnja puta Iverak - Lajkovac koji će Valjevo povezati sa autoputem "Miloš Veliki", važna je za ceo Kolubarski okrug, istakao je predsednik Aleksandar Vučić tokom obilaska početka radova i interesovao se zašto je rok za završetak… »
Vučić obilazi radove na saobraćajnici Lajkovac-Iverak: Ovo je veoma važno za ceo Kolubarski okrug!

Vučić obilazi radove na saobraćajnici Lajkovac-Iverak: Ovo je veoma važno za ceo Kolubarski okrug!

Press 17.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je obilazeći radove na saobraćajnici primetio da je ovo važno za ceo Kolubarski okrug. Foto:pink Predsednik je zapitao zašto će biti 25 mostova, ali se složio da investitor bolje zna. Vučić je rekao da će do… »
Vučić u lajkovcu: Na novoj deonici čak 25 novih mostova: Do kraja 2022. imaćete nov auto-put! Do Beograda za 35 minuta!

Vučić u lajkovcu: Na novoj deonici čak 25 novih mostova: Do kraja 2022. imaćete nov auto-put! Do Beograda za 35 minuta!

Kurir 17.06.2020
Predsednik Aleksandar Vučić obilazi radove na izgradnji saobraćajnice Lajkovac-Iverak. Predsednik je rekao da je izgradnja ove saobraćajnice važna za ceo Kolubarski okrug. Radnicima iz Kine je poželeo da se u Srbiji osećaju kao kod kuće.ž Do… »
Aleksandar Vučić o opoziciji: Bog ih je poslao da mi budu protivnici

Aleksandar Vučić o opoziciji: Bog ih je poslao da mi budu protivnici

Mondo 17.06.2020
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne očekuje da se nešto spektakularno desi na sastanku o Kosovu 27. juna u Vašingtonu, ali očekuje da će razgovor biti razuman. Poručio je da ga ne zanimaju poltički protivnici i dodao da osam godina… »
"Srbija je mala da bi zapovedala Beloj kući, ali i dovoljno velika da kaže koji su njeni interesi"

"Srbija je mala da bi zapovedala Beloj kući, ali i dovoljno velika da kaže koji su njeni interesi"

Telegraf 17.06.2020
Predsednik Srbije rekao je da ne zna šta će biti tema sastanka u SAD, koji je najavljen za 27. jun, ali je će gledati kako da pomogne srpskom narodu i sačuva interese Srbije. Predsednik Srbije Aleksandar Vučič rekao je da ne zna šta će biti tema i… »

Vesti dana »