Povezane vesti
Džeparili ljude po gradskom prevozu u Novom Sadu
Nova 17.06.2020
Policija u Novom Sad uhapsila je A. Č. (50) iz Novog Sada i državljanina Bosne i Hercegovine M. J. (65), zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo krađa. Sumnja se da je A. Č. na autobuskom stajalištu, ukrao novčanik sa novcem i… »
Uhapšeni mladići zbog sumnje da su od kurira ukrali oko 310.000 dinara
Večernje novosti 17.06.2020
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su N. S. (1992) i I. T. (1991) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili dva krivična dela razbojništvo. Sumnja se da su oni, u… »
Mladić obijao po Sokobanji i krao novac
Nova 17.06.2020
Policija u Sokobanji uhapsila je S. S. (24) zbog sumnje da je učinio dva krivična dela teška krađa. Sumnja se da je on tokom marta ove godine obio prozor jedne prodavnice u mestu Resnik kod Sokobanje, odakle je ukrao 85.000 dinara i cigarete. Takođe… »
Uhapšeni razbojnici: Opljačkali kurirsku službu
Nova 17.06.2020
Beogradska policija uhapsila je N. S. (28) i I. T. (29) zbog sumnje da su izvršili dva krivična dela razbojništvo. Sumnja se da su oni, u martu i junu ove godine u Beogradu, uz upotrebu fizičke sile, od dva radnika različitih kurirskih službi uzeli… »
Vesti dana »

Poslanici Skupštine Srbije završili rad, sutra rasprava o više finasijskih zakona
Danas pre 11 satijoš 2 povezane

Sagovornici Danasa o povređenom policajcu: Obmanjivanje javnosti, stvaranje panike i izazivanje nasilja
Danas pre 8 satijoš 1 povezana