Povezane vesti

Oglasio se Veljko Ražnatović nakon testiranja na koronu! A evo šta je poručio svima! (foto)

Oglasio se Veljko Ražnatović nakon testiranja na koronu! A evo šta je poručio svima! (foto)

Kurir 17.06.2020
Nakon što je potvrđeno da je Veljko Ražnatović pozitivan na koronavirus, njemu su doktori savetovali da uradi i kontrolni test što je on i učinio. On se sada oglasio na svom Instagram profilu pa je svima poručio jednu bitnu stvar. "Negativan sam… »
"Ne morate da bežite od mene": Veljko se oglasio nakon ponovnog testiranja na koronu, o njegovim rečima pričaju svi

"Ne morate da bežite od mene": Veljko se oglasio nakon ponovnog testiranja na koronu, o njegovim rečima pričaju svi

Blic 17.06.2020
Veljko Ražnatović i Svetlana Ceca Ražnatović su 10. juna objavili da su pozitvni na korona virus, te su se njih dvoje izolovali sami u kući na Dedinju, dok je ostatak porodice isto uradio test i njima su stigli negativni rezultati. On je u ponedeljak… »
Stigli novi rezultati testa: Veljko nema korona virus!

Stigli novi rezultati testa: Veljko nema korona virus!

Večernje novosti 17.06.2020
Veljko je po preporuci doktora u ponedeljak je uradio i treći kontrolni test. Veljko Ražnatović, nakon što se treći put testirao na virus korona, dobio lepe vesti: Negativan na korona virus. Veljko je po preporuci doktora u ponedeljak je uradio i… »
Veljko Ražnatović već preležao koronu

Veljko Ražnatović već preležao koronu

Nova 17.06.2020
Veljko Ražnatović, sin pevačice Svetlane Cece Ražnatović i Željka Ražnatovića Arkana, navodno je preležao koronavirus. Kako je rečeno za Nova.rs, Ražnatović je po preporuci lekara ponovio test na virus COVID-19 u ponedeljak, 15. juna, a… »
Veljko Ražnatović se ponovo testirao na korona virus! Stigli su rezultati, a evo koji je ishod!

Veljko Ražnatović se ponovo testirao na korona virus! Stigli su rezultati, a evo koji je ishod!

Kurir 17.06.2020
Nakon što je potvrđeno da je Veljko Ražnatović pozitivan na koronavirus, njemu su doktori savetovali da uradi i kontrolni test što je on i učinio. Naime, Veljko je po preporuci doktora ponovio test i rezultati su negativni. "Veljko je po preporuci… »

Vesti dana »