Povezane vesti

Majka Dražena Petrovića Biserka: Zbog Novaka idem u Zadar

Majka Dražena Petrovića Biserka: Zbog Novaka idem u Zadar

Dnevnik 17.06.2020
ZADAR: Majka čuvenog košarkaša Dražena Petrovića, Biserka, izjavila je da je Novak Đoković trebalo da doputuje iz Zadra u Šibenik da se upoznaju. Đoković je trenutno u Zadru, gde će se za vikend igrati drugi "Adria Tur". Plan je bio da poseti… »
Draženova majka poručila Novaku: Ako ne dođeš u Šibenik, dolazim ja!

Draženova majka poručila Novaku: Ako ne dođeš u Šibenik, dolazim ja!

Mondo 17.06.2020
Više puta je Biserka hvalila Novaka, ali nisu uspeli da se vide. Više puta je Biserka hvalila Novaka, ali nisu uspeli da se vide. Humanitarni teniski turnir "Adrija tur" prošle nedelje održavao se u Beogradu, a u toku ove na progamu je u Zadru, pa je… »
Majka Dražena Petrovića: Zbog Novaka idem u Zadar

Majka Dražena Petrovića: Zbog Novaka idem u Zadar

Nova 17.06.2020
Biserka Petrović, majka čuvenog košarkaša Dražena Petrovića, izjavila je da je Novak Ðoković trebalo da doputuje iz Zadra u Šibenik da se upoznaju. Ðoković je trenutno u Zadru, gde će se za vikend igrati drugi deo takmičenja na egzibicionom… »
"Ako ne dođe on u Šibenik, idem ja: U zadar!" Majka Dražena Petrovića obećala da će ispuniti Novakovu veliku želju!

"Ako ne dođe on u Šibenik, idem ja: U zadar!" Majka Dražena Petrovića obećala da će ispuniti Novakovu veliku želju!

Sportal blic 17.06.2020
Najbolji svetski teniser Novak Đoković nalazi se u Zadru, gde se priprema za drugi turnir u seriji "Adria Tour", koji je na programu ovog vikenda. Kako hrvatski mediji prenose, plan je bio da jedno od mesta koje će za vreme boravka u ovoj zemlji… »

Vesti dana »