Povezane vesti

Hit video: Lider SDP se poput rok zvezde bacio u publiku, "ponela ga atmosfera" (video)

Hit video: Lider SDP se poput rok zvezde bacio u publiku, "ponela ga atmosfera" (video)

Srbija danas 18.06.2020
Bilo je neverovatno večeras na skupu, toliko mladih je bilo, toliko je bilo pozitivne energije... Lider Socijaldemokratske partije Srbije Rasim Ljajić večeras je, na završnoj konvenciji SDP Snag naroda u Sjenici učinio nesvakidašnji potez za jednog… »
Rasim Ljajić o skoku u masu, u maniru rok zvezde: Ponela me je atmosfera (video)

Rasim Ljajić o skoku u masu, u maniru rok zvezde: Ponela me je atmosfera (video)

Večernje novosti 18.06.2020
Jednostavno me je ponela atmosfera. Ne samo da je bilo puno ljudi, nego odavno više energije nisam osetio na nekom političkom događaju, ovako potpredsednik vlade i lider SDPS, komentariše svoj skok u masu. Jednostavno me je ponela atmosfera. Ne samo… »
Rasim Ljajić kao na rok koncertu – Skok u publiku

Rasim Ljajić kao na rok koncertu – Skok u publiku

Nova 18.06.2020
Na završnom predizbornom skupu liste ”Evropski Novi Pazar – Rasim Ljajić”, koji je održan u Pešačkoj zoni u Novom Pazaru, aktuelni ministar izveo je neobičan performans koji je zabeležen kamerom. Naime, aktuelni ministar trgovine i turizma… »
VIDEO: Skok Rasima Ljajića u publiku na predizbornom skupu hit na društvenim mrežama

VIDEO: Skok Rasima Ljajića u publiku na predizbornom skupu hit na društvenim mrežama

Radio 021 18.06.2020
Društvenim mrežama širi se video-snimak na kojem se vidi kako Lider SDP-a i ministar trgovine, turizma i telekomunikacija Rasim Ljajić skače u publiku sa bine. Sve se odigralo na kraju jednog predizbornog skupa u Novom Pazaru. Srpski ministar… »
Ljajić skočio sa bine u publiku kao rok zvezda

Ljajić skočio sa bine u publiku kao rok zvezda

Dnevnik 18.06.2020
NOVI PAZAR: Lider Socijaldemokratske partije Srbije Rasim Ljajić na završnoj je konvenciji u Novom Pazaru u sredu uveče načinio nesvakidašnji potez za jednog političara kada je poput rok zvezde skočio sa bine u publiku, koja ga je zatim nosila sa… »
Urnebesno! Rasim Ljajić, poput rok zvezde, sa bine skočio u publiku (video)

Urnebesno! Rasim Ljajić, poput rok zvezde, sa bine skočio u publiku (video)

Blic 17.06.2020
Lider Socijaldemokratske partije Srbije Rasim Ljajić večeras je, na završnoj konvenciji SDP Snag naroda u Sjenici učinio nesvakidašnji potez za jednog političara. On je, poput rok zvezde, skočio sa bine u publiku, koja ga je zatim nosila sa ruke na… »

Vesti dana »