Povezane vesti

Bez dogovora u Budvi, stručnjaci kažu - "recept" preuzimanja vlasti kao u Kotoru

Bez dogovora u Budvi, stručnjaci kažu - "recept" preuzimanja vlasti kao u Kotoru

N1 Info 18.06.2020
U Budvi danas prvo tenzije, zatim pregovori stare i nove vlasti, ali bez dogovora. Ostaje nejasno ko vlada u ovoj primorskoj opštini u Crnoj Gori. Izvor: N1 Novi dan ispred Opštine Budva. Pristalice doskorašnjeg predsednika opštine Marka Carevića… »
Postignut dogovor u Budvi, u petak počinje dijalog

Postignut dogovor u Budvi, u petak počinje dijalog

Večernje novosti 18.06.2020
U petak počinje dijalog o smirivanju situacije u Budvi i prevazilaženju tenzija u tom gradu. Budva – Dijalogom do prevazilaženja tenzija, smirivanja situacije u Budvi. Ovo su saopštili u četvrtak posle podne, nakon sastanka predsednik Opštine… »
Sutra dijalog o prevazilaženju tenzija u Budvi

Sutra dijalog o prevazilaženju tenzija u Budvi

RTS 18.06.2020
Predsednik Opštine Budva, Marko Carević, predsednik Skupštine opštine Krsto Radović, i odbornici Vladimir Bulatović (Crnogorska) i Snežana Kuč (DPS) saopštili su da sutra počinje dijalog o smirivanju situacije u Budvi i prevazilaženju tenzija u… »
Završen sastanak nove i smenjene vlasti u budvi! Carević poručio: "Pečat je kod mene!"

Završen sastanak nove i smenjene vlasti u budvi! Carević poručio: "Pečat je kod mene!"

Pravda 18.06.2020
Predsednik Opštine Budva Marko Carević i Vladimir Bulatović su izašli iz kancelarije. Novinarima se kratko obratio Bulatović navodeći da će razgovori biti nastavljeni. - Nema nikakvih pregovora. Mi razgovaramo kako da ovu situaciju rešimo na… »
Carević: Đe je ljudi, tu je i dogovora

Carević: Đe je ljudi, tu je i dogovora

RTS 18.06.2020
U kancelariji Opštine Budva razgovarali su smenjeni predsednik Opštine Marko Carević i vršilac dužnosti predsednika Opštine Vladimir Bulatović. Carević je poručio da "đe je ljudi, tu je i dogovora". U Budvi su u sredu uhapšeni pa pušteni… »
Carević: Ja sam predsednik Budve dok sud ne odluči drugačije! Pečat je kod mene! Pendrecima i silom ne mogu ništa!

Carević: Ja sam predsednik Budve dok sud ne odluči drugačije! Pečat je kod mene! Pendrecima i silom ne mogu ništa!

Kurir 18.06.2020
Za napeta situaciju u Budvi, koja je juče eskalirala hapšenjem i prebijanjem gradskih čelnika, danas u mirnijoj atmsferi do rešavanja pokušavaju da dođu na sastanku prestavnici izabrane i "nove" većine. Gradonačelnik Budve Marko Carević i v.d… »
U čijim rukama je ključ Budve?

U čijim rukama je ključ Budve?

Sputnik 18.06.2020
Predsednik opštine Budva Marko Carević, i Vladimir Bulatović koga je nova većina u lokalnom parlamentu proglasila za vršioca dužnosti predsednika opštine, obratili su se javnosti nakon razgovora u zgradi opštine. Novinarima se kratko obratio… »
Sinu smenjenog gradonačelnika Budve zadržavanje do 72 sata

Sinu smenjenog gradonačelnika Budve zadržavanje do 72 sata

Novi magazin 18.06.2020
Milanu Careviću, sinu smenjenog gradonačelnika Budve Marka Carevića, koji se tereti da je napao policajca i naneo mu telesne povrede tokom jučerašnjih nereda u Budvi, određeno je zadržavanje do 72 sata. Savet za građansku kontrolu rada policije na… »
Sinu smenjenog gradonačelnika Budve određen pritvor do 72 sata

Sinu smenjenog gradonačelnika Budve određen pritvor do 72 sata

N1 Info 18.06.2020
Milanu Careviću, sinu smenjenog gradonačelnika Budve Marka Carevića, koji se tereti da je napao policajca i naneo mu telesne povrede tokom jučerašnjih nereda u Budvi, određeno je zadržavanje do 72 sata. Savet za građansku kontrolu rada policije na… »
Sin gradonačelnika Budve u pritvoru: Milanu Careviću određeno zadržavanje do 72 sata

Sin gradonačelnika Budve u pritvoru: Milanu Careviću određeno zadržavanje do 72 sata

Kurir 18.06.2020
Milan Carević, sin smenjenog gradonačelnika Budve Marka Carevića, biće zadržan do 72 sata dok se ne saslušaju ostali svedoci događaja u kojem je navodno napao policajca, nezvanično su u sredu uvece javile TV Vijesti. Marko Carević je rekao da je… »

Vesti dana »