Povezane vesti

Javor objavio vanrednu vest: Podeljena šokantna novost, koja će razočarati Davida Luiza

Javor objavio vanrednu vest: Podeljena šokantna novost, koja će razočarati Davida Luiza

Hot sport 18.06.2020
Dva kluba u Srbiji odskaču svojim dovitljivim dosetkama na internetu, a popularnost Voždovca i Javora prevazilazi granice Srbije, bar kada su društvene mreže u pitanju. Poslednji ‘biser’ stiže iz Ivanjice, gde je Javor odlučio da ‘ubije dve… »
Javor na Tviteru ima "brejking" objavu, tiče se Davida Luiza!

Javor na Tviteru ima "brejking" objavu, tiče se Davida Luiza!

Sportske.net 18.06.2020
Zanimljiva objava Javora. Poznato vam je da Voždovac i Javor briljiraju na Tviteru svojim šalama, a tako se desilo i juče nakon utakmice Arsenala i Mančester sitija. Javor se šalio i na svoj račun, i na račun Davida Luiza. "David Luiz od večeras… »
Luiz: Moja greška, ali to nema veze sa mojim statusom

Luiz: Moja greška, ali to nema veze sa mojim statusom

N1 Info 18.06.2020
Fudbaler Arsenala David Luiz rekao je posle poraza od Mančester Sitija (3:0) da je svestan grešaka koje je napravio na terenu. Defanzivac Tobdžija je napravio grešku u odbrani kod prvog gola Građana, kada je Rahim Sterling pogodio za 1:0, a zatim je… »
Tri Brazilca, jedan surov, drugi razočaran, menja trećeg koga navijači mole da ode!

Tri Brazilca, jedan surov, drugi razočaran, menja trećeg koga navijači mole da ode!

Sportske.net 18.06.2020
Sinoćnji horor tema dana u PL, da li će se putevi opet ukrstiti? "Nije kriv tim, ja sam", preuzeo je odgovornost na sebe David Luiz posle laganog poraza Arsenala u Mančesteru. Jasno, ovaj Artetin tim nema nikakvu šansu za Ligu šampiona, Španca čeka… »

Vesti dana »